2733
2739
عنوان

بیاید رتبه ام

254 بازدید | 21 پست

182648رتبه سهمیه نهایی 

319180 رتبه کشوری 

چ گو.هی بخورم؟

مهم نیست از اخرین باری که باهاش حرف زدی یه روز میگذره یا ده سال....!مهم اینه وقتی شماره ی ناشناس زنگ میزنه بهت اولین کسی که فکرت سمتش میره اونه :)))) نی نی یار شب جون مادرت نترکون دهمین کاربریمه ...😂

ترازت چن شد

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ترازت چن شد

یعنی چی

مهم نیست از اخرین باری که باهاش حرف زدی یه روز میگذره یا ده سال....!مهم اینه وقتی شماره ی ناشناس زنگ میزنه بهت اولین کسی که فکرت سمتش میره اونه :)))) نی نی یار شب جون مادرت نترکون دهمین کاربریمه ...😂
نخونده بودی

نه

2738
یعنی چی

ماکزیمم نمره کل زیر گروه

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

سایت برا من باز نشده  😢😢

#تیکه_کتاب مردم فکر می‌کنند که فرق بین خوش‌بین‌ها و بدبین‌ها در شخصیت است؛ ‌امّا من معتقدم تمامش به ناتوانی در فراموش کردن برمی‌گردد. هرچه قدرت حافظه‌تان بیشتر باشد، شانس خوش‌بینی‌تان کمتر می‌شود. داشتن حافظهٔ پایدار مصیبت است. وقتی زنان سالمند قبرسی کسی را نفرین می‌کنند، آرزو نمی‌کنند اتفاق خیلی بدی بیفتد. دعا نمی‌کنند که به آن‌ها صاعقه بزند، اتفاقات غیرمترقبه‌ای بیفتد یا یک‌دفعه ثروتشات را از دست بدهند. فقط می‌گویند: خدا کند هیچ‌وقت نتوانی از یاد ببری. ✍🏽 #الیف_شافاک 📕 #جزیره_درختان_گمشده
2706