2733
2734
عنوان

پیام نور یعنی چی؟

86 بازدید | 13 پست

نیمه دولتی؟ 

من فقط اینو مجاز شدم با ازاد و خودگران

مهم نیست از اخرین باری که باهاش حرف زدی یه روز میگذره یا ده سال....!مهم اینه وقتی شماره ی ناشناس زنگ میزنه بهت اولین کسی که فکرت سمتش میره اونه :)))) نی نی یار شب جون مادرت نترکون دهمین کاربریمه ...😂

یه دانشگاه تقریبا غیر حضوری و کتابای قطور

قبلاً عضو نی نی سایت بودم با نام کاربری آناواگاهی وقتا لازمه به گذشته مون بگیم ممنون که این همه راه با من اومدی من مجبورم برم چون دارم از الآنم لذت میبرم و برای آینده نقشه قشنگی کشیدم خداحافظ 🌸🍃   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره شهریه داره،پیام نور خوبه،شهریه اش کمتر از ازاد و خودگردان هست

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
اره شهریه داره،پیام نور خوبه،شهریه اش کمتر از ازاد و خودگردان هست

نیمع دولتیه؟

مهم نیست از اخرین باری که باهاش حرف زدی یه روز میگذره یا ده سال....!مهم اینه وقتی شماره ی ناشناس زنگ میزنه بهت اولین کسی که فکرت سمتش میره اونه :)))) نی نی یار شب جون مادرت نترکون دهمین کاربریمه ...😂
یه دانشگاه تقریبا غیر حضوری و کتابای قطور

خواهرم که حضوری میرف

نیمع دولتیه؟

نه،نیمه دولتی فرق داره.

بچه ها ی سوال.

من ۸۸رفتم پیام نور ۳ترم خوندم ب دلایلی انصراف دادم.

حالا دوس دارم ادامشو بخونم.

بنظرتون میتونم؟؟؟

یعنی منظورم اینه چیزی تو ذهنم نیس از درسای گذشته،امکانش هست بخونم وموفق بشم؟

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2738
نیمع دولتیه؟

دولتی محسوب میشه

تو مدرک میزنه پیام نور، اعتبار هم داره

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
نه،نیمه دولتی فرق داره. بچه ها ی سوال. من ۸۸رفتم پیام نور ۳ترم خوندم ب دلایلی انصراف دادم. حالا د ...

پس چیع؟ازاد؟

پس چیع؟ازاد؟

ن بابا

پیام نور دانشگاه غیر حضوریه

البته بعضی درسا کلاس دارن که اونم دلت بخاد میری

شهریه ش از آزاد و غیر انتفاعی و نیمه دولتی کمتره.

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
مگه میذارن ادامشو بخونیم؟؟؟

انصراف دادم

وای نمیدونم

ولی یادمه اونموقع گفتن میتونی انتقال بدیم باقیشو شهری که هستی بخونی.

نمیدوووووونم😐