2726
عنوان

سایت سنجش برا شمام بالا نمیاد؟😐💔

197 بازدید | 16 پست

برا من نمیاد 

بنظرم میزارن نصف شب نتایج اعلام میکنن که سایت از شلوغی بیاد بیرون 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فوری

نتایج کنکور سراسری فردا اعلام میشود

رئیس سازمان سنجش:

بنا به فشردگی بررسی و تطبیق منطقه ها و سهمیه ها تا پایان امشب نتایج کاملا اماده خواهد شد و فردا طی ساعت های اولیه کاری منتشر خواهد شد، از داوطلبان عذرخواهی میکنم و تلاش ما این است طی اولین ساعات روز چهارشنبه نتایج را روی سایت قرار بدهیم

فوری نتایج کنکور سراسری فردا اعلام میشود رئیس سازمان سنجش: بنا به فشردگی بررسی و تطبیق منطق ...

عجب 😑

نیکتوفیلیا 💛⚡ دندروفیل 💚🌿 یه فِرنوه 🦊🧡 [همیشه به صدای قلبت گوش بده ، نه اون چیزی که مردم میگن💜🫂] ساکن جزیره کیش 🌴🌊
فوری نتایج کنکور سراسری فردا اعلام میشود رئیس سازمان سنجش: بنا به فشردگی بررسی و تطبیق منطق ...

مطمئنی راسته؟

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....

🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂وااااااااقعااااا خاااااااااک تو سر اینااااا خاااااک عرضه یدونه نتایج اعلام کردن و ندارن می‌خوان برا من کنکور ۱۴۰۲ رو تغییر بدن دو بار در سال کنن خااااااااک

✨happy to light and that's enough

میگن که بچه ها بخوابن 

نصف شب اعلام میکنن قطعا

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
2706