2733
2734

چکار کنم ۳۳ سالمه ‌   چتد تا جدید رو نداشتم شاید تو یک هفته در آوردم جلوی موهامه. علتش چیا اخه

😐واقعا ایسگا گرفتین

خب دیگه موقعشه دیگه گردن بگیرین من 18 سالمه تعداد موهای سفیدم از دستم در رفته رنگم نمیکنم موهامو که بگم از رنگه بیخیال

نخونننن😬.                                                        نخونننیااا😐.                                                          😐🙌🏽اصن خیلی حرف گوش کنی.                                خب.                                                                      😁❤️.                                                                خستم از بازی کردن نقش آدم مغرور:) خستم از درد پنهونم🚶🏿‍♀️بیخیال.اسکار طولانی ترین امضا برسه به من😬😁.                 کاربری با کفش پاشننه بلند اومد😢کاربری با ابرو پیوسته اومد🤨اسممو چلا نمیتونم عوض کنم🙁🙁منمننکننمیتونیبخونی😝🙌🏽اینجا دیاریست که هیچ کدوم از کاربرا حرفو عقیدتو نمیشنون که قبول کنن میشنون که عقیده خودشونو تحمیل کنن🤦🏼‍♀️😁🌱اندکی مهربان باشید کرم ریزی نکنید نی نی یار ها را اذیت نکنید نی نی یار ها عشق منن چاپلوسی نکنید 😂😑فحلنننن خداحاااافظ،یادم رف بپرسم نالنگی میقولیییی موز میقولییییی اناناس میقولییییی، به سایت بخت گشایی 😂دادگاه دعوای عروس و مادر شوهر و پشمانی از رد خواستگار... هر تاپیکی به جز تاپیک نی نی خوش امدیدددد، یکم کوشولو بشینید فاصله اجتماعی رعایت کنید ماسک بزنید دستاتونو صد عفونی کنید پروتکل های بهداشتی رو رعایت کنید😷ستاد مبارزه با کرونا        یعتی میشه این کروناهه برهههه😪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من 23 سالمه بالای سرم کم کم داره سفید میشه طبیعیه عزیزم موی سفید ربطی به سن و پیری نداره 

اصلا بهت حس بد نده 

من که موهای سفیدمو دوست دارم 

قبلا میکندمشون ولی الان که گذاشتم بلند شن باموهام قاطی شدن قشنگتر هم شدن سفید هم یه نوع رنگه دیگه 

میریم پول میدیم موهامونو هایلایت یخی میکنیم سفید خدادادی خدا داده چرا کفر نعمت کنیم 😁

من ۳۱ ام هنوز ندارم خواهرمم ۳۹ دو سه تا تار موش سفید شده یعنی ژنتیک خیلی موثره

زیاد اهمیت نده بلاخره همه موهاشون سفید میشه اگه کمه قیچی کن فقط موهای سفیدو از ریشه نکن ها قیچی کن خواهر زاده هام ازمن سه سال و یکی دیگه ۵ سال کوچیکن انقد سفیدی داره موهاشون ولی مهم نیس براشون 

yn
2738

من ک دوست دارم موی سفید داشته باشم🙁

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا