2726

شما هرجا بخوایید برید باید به مادرشوهرتون اطلاع بدین!؟؟من دوس ندارم هرجا میرم بگم متاسفانه مادرشوهرم مثله جت میاد تو پله ها تا صدا درو میشنوه درم اروم باز میکنم بازم میشنوه😐 اگرم تو ۱۰۰ مورد ۱ مورد متوجه نشه زنگ میزنه میپرسه کجا رفتی !!!الان کجایی 😐 ب نظرتون اگه جواب زنگاشو ندم بی احترامی میشه چون میدونم میذاره ب حساب نگرانی کنجکاویاشو

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی این مادرشوهرا نابود شن فقط 

خدا برشون داره

مهربان خدای من🤍 بابت فرصت دوباره ای که بهم دادی برای زندگی کردن ممنونم.ازت میخوام انسان هایی از جنس خودت سر راهم قرار بدی ✋❤
2728

ما تو ی ساختمونیم در خونمون هم روبرو همدیگست. نه نمیپرسه. مگه اینکه آماده باشیم بریم تو خونشون . میگ ها جایی میرین. در همین حد. خودمم ک تنها میرم بیرون . نمیپرسه. چون ب اون مربوط نیست اصلا. جواب تماساشو دوبار که ندی .یا وقتی میپرسه کجا بگو بیرون. جای دقیق و نگو.  دیگ نمیپرسه. 

رد میشم اصلا محلش نمیدم 

بپرسه هم میگم میرم بیرون کار دارم یا ب دروغ میگم میرم تا عابر بانک از این چیزا ولی ۹۰درصد توضیح نمیدم برگردمم بپرسع کجا بودی میگم بیرون 

وقتی بیرون باشم زنگ بزنه جواب میدم چرا جواب ندی مگه ازش میترسی اگع شوهرت مشکلی نداره پس توهم نترس حواب بده 

دقیقا نگو کجا رفتی بگو جایی کار داشتم یا خرید داشتم