2733
2734
عنوان

کرم پودر خوب معرفی کنید

182 بازدید | 20 پست

خانوما یه کرم پودر معرفی میکنید برام

صورتم چربه و جوش دارم

خیلی از کرم پودر هارو پس میزنه پوستم

میخوام یچیزی باشه که حداقل تا دو سه ساعت تکون نخوره و کاملا طبیعی نشون بده پوستمو

لعنت به وسواس فکری🥲بچه ها کمکم‌ کنید اگه دکتر خوبی میشناسید در این رابطه معرفی کنید😭❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام من اورآل دارم پوشش خیلی خوبه راضیم ولی غیر از کرم پودر خوب شما باید کار درمانی واس پوستتون بک ...

رفتم عزیزم چندین بار

داروهای گرون مصرف کردم بخدا

این سری اخر ک رفتم یه کوچولو خیلی محسوس تغییر کرد پوستم…اگ میشناسین دکتر پوست خوب هم معرفی کنین

تهرانم

لعنت به وسواس فکری🥲بچه ها کمکم‌ کنید اگه دکتر خوبی میشناسید در این رابطه معرفی کنید😭❤️
2738

قبل استفاده کردم پودر،ی قطعه یخ رو رو صورتت حرکت بده تا کامل اب بشه،بعد کرم بزن 

و هیچ ذوقی برای زندگی..🪐 | هر عقیده ای لزوما قابل احترام نیست.🦄 یه روزی میرم✈و از ایران و ایرانی جماعت دور میشم•~• | ‏دارم میرم/: ولی با یه ایرانی میرم😑
رفتم عزیزم چندین بار داروهای گرون مصرف کردم بخدا این سری اخر ک رفتم یه کوچولو خیلی محسوس تغییر کرد ...

چه سخت اخی

پوستت حساسه کمتر کرم بزن بهش

سعی کن ماسکای طبیعی بزنی

فقط دیگه یکجای واجب مهمونی چیزی کرم بزن

من تهران نیستم عزیزم نمیدونم

چی میشه عزیزم؟

من همیشه عرق میکرد صورتم کرم پودر شسته میشد ، الان یکم دوامش بیشتر میشه کیپ میمونه

و هیچ ذوقی برای زندگی..🪐 | هر عقیده ای لزوما قابل احترام نیست.🦄 یه روزی میرم✈و از ایران و ایرانی جماعت دور میشم•~• | ‏دارم میرم/: ولی با یه ایرانی میرم😑
2706