2737
2739

بچها خالم امروز رفته بود سرکار بعد با همکارش داشت صحبت می‌کرد و می‌گفت اره اینجا خیلی حقوقش کمه دیگه مجبوریمو اینا... بعد یکی از همکارا رفته بود به صاحب کارش گفته بود ک اره فلانی اینجوری گفته،،گفته حقوق تون کمه 

خالم نزدیک ۶ ساله اونجا کار میکنه

بعد صاحب کارش پیام داده سلام لطف  کنید از فردا نیاید برید همون کاری که میگید روزی فلان تومن میده ممنون

بعد خالم چی بگه بنظرتون؟؟

:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه حق و حقوقشو بگیره و نره البته نظر منه.ولی اگه خیلی به کارش احتیاج داره بزنه زیر حرفش بگه من همچی ...

نه اصلا احتیاج نداره 

اره بنظر منم نره بهتره

بنظر شما چ جوابی ب صاب کارش بده؟

اصن جواب بده یا بی اهمیت باشع؟

:)
2731
نه اصلا احتیاج نداره  اره بنظر منم نره بهتره بنظر شما چ جوابی ب صاب کارش بده؟ اصن جواب بده ی ...

ج بده بگه ک تا الان حقوقشو کامل اماده کنه حق سنوات و عیدی و حقوق این ماهشو تا امروز.بگه فردا میام واسه تسویه حساب 

جوابی نده بره سرکارش چون قانونا اجازه نداره بدون دلیل موجه کسی رو اخراج کنه کلی باید خسارت بده و همچ ...

میتونن اخراج کنن احتیاجی به دلیل موجه نداره مگه اینکه قرارداد داشته باشه ک نمیتونن تا پایان قراردادش اخراج کنن 

2738
میتونن اخراج کنن احتیاجی به دلیل موجه نداره مگه اینکه قرارداد داشته باشه ک نمیتونن تا پایان قراردادش ...

نه عزیزم الان بدون قراردادم میشه دائمی اگه طبق قواتین اداره کار بخایین نگاکنید اخراجم الکی نیستش قراردادم باشه تا پایان قرارداد نمیتونه اخراج کنه حتی اگه قراردادشم تموم بشه و تمدید نکنه باید نامه عدم نیاز بزنه که بیمه بیکاری تعلق بگیره طبق قانون کار

نه عزیزم الان بدون قراردادم میشه دائمی اگه طبق قواتین اداره کار بخایین نگاکنید اخراجم الکی نیستش قرا ...

عشقم من ک الکی حرف نمیزنم من حسابدار یه شرکت بودم قرارداد نداشتم مثل شما فک کردم قرارداد ندارم دایمی حساب میشه به خاطر اینکه به مدیر شرکت پا ندادم عذرمو خواست منم رفتم اداره کار شکایت کردم خواستم ک برگشت به کار برام بزنن ولی نتونستم حق و دادن به کارفرما.فقط تونستم عیدی و سنوات و حقوقمو بگیرم .واقعا فک کردی مملکت قانون داره؟؟؟؟؟

نه عزیزم الان بدون قراردادم میشه دائمی اگه طبق قواتین اداره کار بخایین نگاکنید اخراجم الکی نیستش قرا ...

اگه قرارداد داشته باشه نمیتونن اخراج کنن ولی بدون قرارداد هر زمان بخوان میتونن اخراج کنن نامه اخراج هم میدن مشکلی ندارن

عشقم من ک الکی حرف نمیزنم من حسابدار یه شرکت بودم قرارداد نداشتم مثل شما فک کردم قرارداد ندارم دایمی ...

ولی من دقیقا توهمین شرایطتم هفته قبل شکایتم جواب داد نمیدونم شاید کارفرما رشوه ای چیزی داده یه پیج ایستا هست وکیل کار خیلی کمک کرد گست هاش حالا جدتب دایرکت که نمیداد ولی پستهاش عالین اسمشو سرچ کن پیجش میاد بالا اسمشون وحید حاجی زاده بود

ولی من دقیقا توهمین شرایطتم هفته قبل شکایتم جواب داد نمیدونم شاید کارفرما رشوه ای چیزی داده یه پیج ا ...

اوکی قضیه من مال دو سال پیش بود.الان جای دیگه هستم ولی باز خوبه همچین وکیلهایی رو ادم بشناسه

اوکی قضیه من مال دو سال پیش بود.الان جای دیگه هستم ولی باز خوبه همچین وکیلهایی رو ادم بشناسه

عزیزم. بنظر میاد قانونش جدیدم باشه چون منم اداره کارشهرمون رفتم کلی دوندگی کردمو براشون قانون و تبصره پیداکردم بهشون نشون دادم ولی اخرش حقمو گرفتم گرچه برنگشتم دیگه سرکارمهم این بود حقمو بگیرم دیگه همچین جایی نمیتونستم کارکنم اخرش خودش به غلط کردن افتادکه برگرد گفتم عمرا خیلی اذیتم کرد

2706