2726
عنوان

مامانم از شوهرم بدش اومده یه حرفای زشتی به شوهرم زده شما باشید میرید

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 58 پست
اولش گفت کار دارم رفت زود کارش تموم شد ولی مامانم گفت دیگه نمیخوام ببره منم پیروی از مامانم کردم با ...

به نظرم پشت هیچ کدوم نگیر با مامانتم آروم صحبت کن بهش بفهمون چ کار زشتی کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه به ناحق باشه نمیرم، اما اگه به حق باشه سعی میکنم دخالتی نکنم و رابطه خودم رو هم با جفتشون متعادل ...

اخه اصلا نمیدونم به حق هست یا خیر شوهرم میگه من وظیفه ای ندارم نسبت به مادرت همونجور ک تو نداری

من بامادرشوهرم قطع رابطم

به نظرم پشت هیچ کدوم نگیر با مامانتم آروم صحبت کن بهش بفهمون چ کار زشتی کرده

مادرم شگرد داره مظلوم نمایی و اشک و گریه که بگم حق با توعه و... بهش گفتم دیگه به همسرم پیام نده 

2728

والا تاپیکات دیدم با شوهری که شما داری گلم من بودم سعی می‌کردم احترام مادرم حفظ کنم خود دانی

طرف خودش بهت خیانت میکنه تو غصه احترامش پیش خونوادت میخوری

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
اخه اصلا نمیدونم به حق هست یا خیر شوهرم میگه من وظیفه ای ندارم نسبت به مادرت همونجور ک تو نداری من ...

شاید لج کرده چون با مادرش در ارتباط نیستی، به‌نظرم وسطشون قرار نگیر. هرچی بیشتر به مسائل بینشون اهمیت بدی بیشتر بزرگ میشه براشون و فکر میکنن از این طریق میتونن به نتیجه دلخواهشون برسن. حالا چه شوهرت باشه، چه مادرت.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
بینشون قرار نگیر که سخت میشه... مادر که اصلا عضو جدا نشدنیِ نمیشه طرفش و نگیری همسر هم بهرحال شریک ز ...

من طرف کسیو نمیگیرم ولی مامانم راحت به شوهرم توهین میکنه راجبش بهم بد حرف میزنه دوس ندارم حقیقت برم دیگه

من طرف کسیو نمیگیرم ولی مامانم راحت به شوهرم توهین میکنه راجبش بهم بد حرف میزنه دوس ندارم حقیقت برم ...

خب دیگه شما از نزدیک ماجرا رو میبینی اگه واقعا ناحق صحبت میکنه یه مدت کات کن

هرکس بَدِ ما به خلق گوید، ما دیده زِ او نمیخراشیم...ما خوبیِ او به خلق گوییم...(تا هر دو دروغ گفته باشیم😎)
والا تاپیکات دیدم با شوهری که شما داری گلم من بودم سعی می‌کردم احترام مادرم حفظ کنم خود دانی

نصف تاپیکام راجبش قضاوت اشتباه بوده گلم من عادت بدی دارم هنوز هیچی معلوم نیست مبام تاپیک میزنم دیگه پاک نمیکنم خدا ازم بگذره

شاید لج کرده چون با مادرش در ارتباط نیستی، به‌نظرم وسطشون قرار نگیر. هرچی بیشتر به مسائل بینشون اهمی ...

نه اهمیت نمیدم ولی نمیتونم برم از شوهرم معذرت بخوام تقصیر اونم بوده زیر بارون مامانم اسنپ پیدا نمیکرد نبردش حالا میگفت کار دارم یا هرچی چون منطقی به قضیه نگاه میکنه اصلا ناراحتی مادرم براش اهمیتی نداشت منم ناراحت شدم

پس بهتره بری کلی از شوهرت معذرت بخوای بخواطر رفتار مادرت 

اخه شوهرمم خیلی بی شخصیت بازی دراورد میتونست نیم ساعت راه بود ببره برسونتش جلو مادرم ابروی منو برده نمیتونم ببخشمش

2706