2726

چون شوهرم نبردش تا راه اهن میخواست بره خونشون

حالا میگه دیگه پاشو نذاره خونم

ولی به من میگه تو بیا قدمت رو چشم

به شوهرم یه حرفایی زده که عمرا پاشو نمیذاره خونه بابام دیگه

شما باشید تنهایی میرید جایی که شوهرتونو نخوان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه

همونطور که شوهرم بدون من جایی نمیره منم جایی احترام شوهرمو نگیرن پامو نمیذارم

حالا چی میشد برسونتش 

من نمیگم به شوهرت احترام نذار 

ولی والا همین پدر مادر نبودن ما هم نبودیم که حالا بخوایم شوهر کنیم خونه زندگی جدا داشته باشیم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

بینشون قرار نگیر که سخت میشه... مادر که اصلا عضو جدا نشدنیِ نمیشه طرفش و نگیری همسر هم بهرحال شریک زندگیه عزیز برات پس بی طرف باش بگو‌جفتتون برام عزیزهستین من بی طرفم

هرکس بَدِ ما به خلق گوید، ما دیده زِ او نمیخراشیم...ما خوبیِ او به خلق گوییم...(تا هر دو دروغ گفته باشیم😎)

اگه به ناحق باشه نمیرم، اما اگه به حق باشه سعی میکنم دخالتی نکنم و رابطه خودم رو هم با جفتشون متعادل نگه دارم چون نه میشه مادر رو کنار گذاشت و طرف همسر رو گرفت، نه برعکس.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
مادر مهم تر نیست به نظرت ؟؟!!!!!  

چرا مادر مهم تر باشه عزیزم؟

هر کس که حق باهاش باشه برحقه نه لزوما مادر.

من عاشق مادرمم ولی هیچ اعتقادی ندارم که مادر مقدسه! مادر بد و مداخله گر هم کم نداریم که گند میزنن به زندگی بچه هاشون.

بعد از ازدواج اولویت اصلی هر مردی خانمشه و اولویت اول هر خانمی شوهرش. غیر از این باشه اون زندگی به مشکل میخوره.

مادر مهم تر نیست به نظرت ؟؟!!!!! 

بستگی به مادر داره

مامان من به خودش اجازه میده به هرکی خوشش نمیاد توهین کنه 

پیام داده یتیمی شوهرمو زده تو سرش 

حتی زن داداشم تو عقد بود زده بود تو دهنش

2706