2733
2734

دلم گرفته....

گوش و دلت رو پای درد و دلم میزاری؟

هستی تا بهت بگم از عشق بچگی هام؟از سر انجامش؟

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نزدیک امتحانای ترم دوم کلاس نهم بودم،عید سال ۹۹بخاطر زمینه بیماری بابام مسافرت نرفتیم،پسرعموی مغرور و جذاب من مثل هرسال رفت پی خوش گذرونی هاش،از اینستا میدیدم همش استوری هاش رو،تو لایو مثل هنیشه باهم کل کل میکردیم،ی شب استوریش رو ریپلای کردم و سر صحبت رو باهاش باز کردم..

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️
2738

گفت شنیدم رل داشتی؟گفتم نه بابا اونا همش مال بچگی بود!ولی الان یکی دیگه رو دوس دارم،گفت کی؟گفتم نگم بهتره...تا ساعت ۵ صبح هی باهام حرف زد تا راضیم کرد بگم...بهش گفتم تو...........💔دقیقا همین شکلی نوشتم،گفت این قلب شکسته ینی من قلبتو شکستم؟گفتم نه ولی میدونم میشکنی،گفت من شرایط مالی خوبی ندارم..نمیتونم به بابات خیانت کنم و با دخترش دوست بشم و آخرشم باهاش ازدواج نکنم،گفت بهتر از تو برام پیدا نمیشه ولی من هیچی ندارم،نه کار،نه خونه،نه ماشین و نه بابای پولداری..ولی میتونم مثل داداش گنارت باشم،تو تک فرزندی و تنهایی،نمیخام از تنهایی وارد رابطه با پسرا بشی