2703
2553
عنوان

نمیدونم من الکی ذهنم درگیر شد؟

90 بازدید | 11 پست

سلام شبتون بخیر بچه ها من یه مشکل دارم اینه ک همه چیو به منظور میگیرم حس میکنم از اون حرف باید یه چی در بیاد

من دوتا رفیق فاب دارم که باهمیم

بعدش امروز ظهر یکیشون گفت فردا میریم بیرون سه تایی منم گفتم باشه ببینم چی میشه خبر میدم

حالا حدود یه ساعت پیش اون یکی دوستم پیام داد که با فلانی(همون دوستم که ظهر بهم گفته بود)میریم بیرون خواستی توعم بیا فلانی گف بهت میگه ولی من الان گفتم گوشی دستمه بهت بگم

نمیدونم چرا یه طوری شدم مثلا حس کردم شاید خوشش نمیاد من باهاشون برم 

حساس شدم ینی؟

لطفا اگه میخواید بگید دغدغت تو حلقم و فلان نیاید من اولشم. گفتم یه سری حرفا بدجور درگیرم میکنن دست خودم نیست 🙂

همونجاییم که علی یاسینی میگه:چیزی نمونده واسم عمر و جونو همشو پای تو دادم بس که سادم،ازت فرشته ساختم تو سرم نبودی حتی نصف آدم میمونه یادم...!منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر لای موهای تو گم کرد خداوندش را..تو همانی که دلم لک زده لبخندش را..آنکه هرگز نتوان یافت همانندش را..

من وسواس فکری عملی دارم اینطوریم. شاید تو هم داری

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سعی کن درگیر نشی😁

ینی چی 

همونجاییم که علی یاسینی میگه:چیزی نمونده واسم عمر و جونو همشو پای تو دادم بس که سادم،ازت فرشته ساختم تو سرم نبودی حتی نصف آدم میمونه یادم...!منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر لای موهای تو گم کرد خداوندش را..تو همانی که دلم لک زده لبخندش را..آنکه هرگز نتوان یافت همانندش را..
2720

نه دیگه قبلا بهت گفته بودن

گفتین ببینم چی میشه

اونام ب نامه ریختن اگه بری خوشحالن اگم نری میرن

جای ناراحتی نداره عزیزم

ارامش و سلامتیت مهمتر  از اونه که با هرچیز کوچیکی اعصاب نازنینتو خراب کنی

من وسواس فکری عملی دارم اینطوریم. شاید تو هم داری

کلافه شدم بخدا

حرفای همرو اینطوری ازش یه چیزی در میارم بعضی وقتا درسته ولی بعضی وقتا حتی سو تفاهم شدیدی ایجاد شده که به جاهای باریک تر رفته

نمیدونم الان میخوام ببینم اون طرف از این حرفش منظور داشته؟ 

کلافه شدم بخدا حرفای همرو اینطوری ازش یه چیزی در میارم بعضی وقتا درسته ولی بعضی وقتا حتی سو تفاهم ش ...

نه فکر نکنم 

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
نه دیگه قبلا بهت گفته بودن گفتین ببینم چی میشه اونام ب نامه ریختن اگه بری خوشحالن اگم نری میرن جا ...

مرسی

نمیدونم شاید زیادی حساس شدم🙂

2714
مرسی نمیدونم شاید زیادی حساس شدم🙂

اره

همیشه تا جایی که راه داره چیزی رو به خودت نگیر راحت تری

اکثرا منظوری ندارن ولی ادم ناراحت میشه و درگیر 

بعدا معلوم میشه اونحوری که فکر میکردیم نبوده

منم تا جایی که بتونم مثبت فکر میکنم

چون منم حساس بودم

اما ارزش اعصاب خوردی و خودخوری نداره 

اره همیشه تا جایی که راه داره چیزی رو به خودت نگیر راحت تری اکثرا منظوری ندارن ولی ادم ناراحت میشه ...

مرسی بابت اینکه وقت گذاشتید❤️🙂

قربونت عزیزم شاد و سر زنده باشی ❤

خدا نکنه

همچنين شما♥️