2733
2734
سلام. دختر من یک ماه دیگه 3 ساله میشه. این. اشکال هندسی دایره را میشناسه. دایره لغتش خیلی عالیه.یک کلماتی میگه که ما از خنده روده بر میشیم.رنگها را کامل بلده. شمردن را تا 5 بلده و بقیه اعداد را قاطی میکنه. جدیدا پشت سر من همش زیرابم را پیش باباش میزنه. دختره و عشق آرایش. یکسالگی از پوشک گرفتمش.ولی تا دو سال و نیمگی شیرم را خورد.لباسهاش را از دو سالگی خودش انتخاب میکنه و میپوشه البته کمی با کمک من.تر و فرز نیست.قد 93 و وزن 12/300 که دکتر گفت قدش خوبه وزنش نه

پسر من ۲ سال و ۶ ماهشه...۱ سال و ۱۰ ماه از شیر گرفتمش خیلی راحت...فردا تولد دوسالگیش هم از بی بی گرفتمش در عرض سه ساعت اصلا هم جایی رو کثیف نکرد...دایره لغاتش عالیه همه کلمات رو بلده...اعداد رو تا ۲۰ بلده بشمره بدون اشتباه...قصه شنگول منگول و خاله پیرزن رو کامل حفظه و میگه...۱۵ تا شعر‌حفظ کرده و سوره توحید رو بلده...تمام ذکر های رکوع و سجود رو بلده و کامل صلوات میفرسته...حافظه اش هم به نظر خودم عالیه وقتی جایی میره که من نیستم برمیگرده با تمام جزئیات تعریف میکنه...وظایفی ته بهش محول میشه رو کامل انجام میده...خیلی با ادبه و کسی هم که فحش بده میگه نگو حرف بدیه...هرجا میره سریع دوست پیدا میکنه...خلاصه اطرافیانم همه میگن خیلی باهوشه از هوشش استفاده کن ولی من نمیدونم چجوری

من یه مردادیم با یه عالم غرور...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترم ۲۳ ماهشه تقریبا حرف میزنه شعر ی توپ دارم قلقلیه تیکه های اخرشو میگه رنگ سبز ابی قرمز بلده لی لی حوضک اداشو در میاره حیواناتو مبشناسه صدا خیلی هاشون و بلده اعداد تا ۵ بلده چشم چشم دو ابرو تا گردو شو میخونه برا عروسکش الکی خودش کتاب میخونه دایره ام کم و بیش بلده

سلام پسر من ۲۱ ماهه هستش .تمامی حروف انگلیسی تک تک که مینویسم درست و صحیح میخونه .البته از سن هفت ماهگی سی دی های اموزشی با متد ردسل یعنی خواندن ،رقصیدن،دیدن روزی هشت نه ساعت تماشا میکنه.به نظرتون میتونه جزو گروه کودکان باهوش باشه؟؟؟؟

2728

دخترم 2سالشه رنگ سبز ابي زرد بلده 1تا5،اشكال دايره و مثلث بلده كامل حرف ميزنه پازل 2تكه بلده بالاترش امتحان نكردم زود از ماي بي بي گرفتمش بازي قكري خيلي مدل بلده بيش از سنش حرفاروميفهمه و درك ميكنه من خيلي باه بازي ميكنم كلمه هاي انگليسي هم 12،تأ بلده

بچه من 22 ماهشه اعضای صورتو بلده بگه تا  10 هم بلده بشماره هر اشیایی هم که اسماشو بلده اگه بگم برام بیار میاره اسم چن تا حیوون هم بلده و اسم اعضای فامیلم حفظه چن تا شعر هم با اینکه خیلی نمیتونه حرف بزنه بلده بخونه ولی خودم نمیدونم که ایا بچه من باهوشه یا نه 

2738

سلام من لا پريشاد مخالفم كودكي كه اصلا باهاش بازي نميكنند و محبت نميبينه با كودكي كه برعكسه نميشه مثل هم نگاهشون كرد مثلا هوش تأ 10باش درسته نميتوني 11كني ولي كودك كه به دنيا مياد مثلا 4باش بدون بازي شايد به شش برسه ولي يا بازي شايد بتوني به 8برشلوني بأيد نذاري معو كودكت غيرفعال بموته با بازي ميتوني فعالش كني

پسر من 2.5 سالشه روزی یه وعده غذا رو بزور میخوره!ریزه میزه هست و قد و وزنش کمه ولی به نظرم از نظر هوشی خوبه بعضیام میگن عالیه از یک سالگی شروع کرده به بازی هوش چین همونی که حیوانات و میوه ها رو باید بذاره سرجاشون همون چند روز اول انجام داد الانم پازل حل میکنه از اون 24 تیکه ها.تا 10 رنگ رو میشناسه.تا 10 مشمره البته بعضی وقتا بازیگوشی میکنه.کابری ماشینارو میدونه یعنی سواری،تاکسی،اتوبوس آمبولانس پلیس و ماشین آشغال و غیره حتی جرثقیل و کامیونم تشخیص میده ذهن فعالی داره مسائل تو ذهنش می مونه بعدا یادآوری میکنه.از همون بچگی هر چی می گفتی میفهمید از همه چی سوال می پرسه جواب درست رو انگار درک میکنه تا جواب درست ندی قانع نمیشه و وقتی گفت بله یعنی موضوع رو گرفته.بعضیوقتا من که حواسم نمیشه کار مورد نظر رو یادآوری میکنه.جنسیتهارو تشخیص میده تواناییهای خودش رو میشناسه وقتی کاری ازش می خوای که در توانش نیست میگه من بچم!خیلی محافظه کاره خطر رو تشخیص میده کارهای خطرناک انجام نمیده و اشیای خطرناک دوری میکنه از همون بچگی!خلاصه می خوام بدونم همه بچه ها اینارو میفهمند یا آرتین من یه ذره هوش بالای داره یه من توهم دارم؟

دختر من 2 سال 7 ماهشه رنگ ها رو بلده بجز رنگه ای خیلی سخت مثل فسفری ، یاسی یا خردلی از اینجور رنگها ...

بچت از ۷ماهگی حرف میزد؟😀دندون داشت مگه؟😂

آخخخ ک زمین بدجور گرده ، آدم نماها!!!
سلام پسر من ۲۱ ماهه هستش .تمامی حروف انگلیسی تک تک که مینویسم درست و صحیح میخونه .البته از سن هفت ما ...

بچه یک سالو خرده ای حروف انگلیسی رو میخونه؟؟؟😆

حیوانات رو ب انگلیسی میگه؟؟

تدریس خصوصی نداره؟تو دانشگاه چی هیات علمی نیس؟🤣

آخخخ ک زمین بدجور گرده ، آدم نماها!!!