2737
2734
عنوان

دکتر اطفال خوب شرق تهران

7397 بازدید | 12 پست
مامانای گل سلام
راستش من الان هفته 37 هستم و می خواستم اگه می شه یه دکتر اطفال خوب حوالی سیدخندان، پاسداران، هروی، شریعتی، مجیدیه، یا بنی هاشم و ... بهم معرفی کنید. دکتری می خوام که پولکی نباشه، خوش برخورد باشه و خوب وقت بذاره. به سوالای مریضها با حوصله جواب بده و خیلی هم داروی زیادی تجویز نکنه. ضمنا دکتر حاذق و با تجربه ای باشه که بتونه خوب تشخیص بده. ممنون
لی لی جان ایشالا به سلامتی نی نی گلت به دنیا بیاد.
من میتونم دکتر احمدرضا فرسار رو بهت معرفی کنم.مجیدیه شمالی.
دکتر حاذقیه اما سخت گیره.سخت دارو میده.و اجازه دادن پستونک و شیشه شیر رو نمیده.روی شیر مادر هم شدیدا تعصب داره.
من چون دخترم خیلی نااروم بود و مجبور بودم بهش پستونک بدم دیگه نبردمش پیش دکتر فرسار.چون شدیدا مخالفت میکرد.
اما تشخیصای خوبی میده.
دکتر کلانتر معتمدی هم سمت پیروزی دکتر صبور و با حوصله ایه.
اگه خواستی بگو شماره دکتر فرسارو برات بذارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درود، من دخترم رو میبرم پیش دکتر لاله سلاجقه، خیلی مهربون و باسواده، با بیمه هم ویزیت میکنه، توی بیمارستان شهرداری نیاوران روزهای یکشنبه و سه شنبه با بیمه ویزیت میکنه...امیدوارم به سلامت بارت رو زمین بذاری
2731
من جندتا دکتر تو شرق رفتم تا دکتر دخترم رو انتخاب کردم... دکتر محمد معینی نرسیده به فلکه اول تهرانپارس خ دردشت... اصـــــــــــــــلا پولکی نیست ویزیتش با بیمه است... با حوصله آرام و خوش برخورده، دارو نمیده مگر در مواقع واقعا ضروری. بسیار محتاطه و به راحتی اجازه نمیده هر چیزی که میخوای به بچه بدی... با پستونک وشیشه مخالف نیست یعنی واقع بینه میگه در مواقع ضروری برای آرام کردن بچه مشکلی نداره ولی به محض اینکه ارام شد دیگه بهش پستونک نده
2738

دکتر ریحانه مرتضی زاده، مطبشون نارمک هستش، خیلی خیلی خیلی با وجدان و دقیق و علمی هستش، هر دفعه دخترم رو یکساعت معاینه ی دقیق می کنن و بسیار مهربون و با حوصله تمام سوالات رو جواب می دن

شماره مطبشون: ۷۷۴۵۷۷۰۶