2737
2734
عنوان

من دیگه شوهرمو دوست ندارم 😭😭😭😭

387 بازدید | 17 پست

شوهری که عاشقانه میخاستم. ب چشم یه فرشتهذتجات بود برام. نعوذبالله خدا بود برام. 

از بس ک خانوادش دخالت کردن. حرمت های بینمون شکست. هی طرف خانوادش شد.. یواش یواش از چشمم افتاد. ی لحظه نگاهش کردم الان ته قلم دیدم هیچ حسی بهش ندارم اصلا. 

خدا از خانوادش نگذره. سر همه چی دعوا انداختن ت خونم😭😭😭اینقدر حرصم دادن اینقدر دعوا کردیم حرفایی گفتیم ک نباید ک دیده دوسش ندارم. فقط بخاطر بچه هام. الهی این شبها جوابشون بده. 

ازداوجنونگ سنتی بود ولی عاشقش بودم اما الان😭😭

این حساب مال 3 نفره 👆👌✌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
میدونم چی میگی.شوهره آدم که پشت آدم نباشه حاله آدمو به هم میزنه فقط

این اخریا پشتم شد ولی دیگه خیلی دیره. خانوادشم خیلی بی شرفم. وقتی دیدم شوهرم در اومده پشتم بهم گفتن بیوه فلانی. آخه من قبلا یه بار جدا شدم. همسر سابقم سر و مر گندش فقط خاستن منو دق بدن ک موفق شدن 😭😭بعد اون حرف ی چی درونم شکست‌ بخدا صداشو شنیدم دیگه اون آدم سابق نشدم مخصوصا با شوهرم. 

چا باید اینقدر رو میداد ک خانوادش این حرفو ب من بزنن. چرا از اول پشتم نبود 

این حساب مال 3 نفره 👆👌✌️

عزیزم همچین دورانی رو گذروندم و الان بعد از ۲۰سال آروم تر و خوش تر از همیشه هستیم خداروشکر 

با محبت و صبور باش از خدا کمک بخواه، نفرین و آه و ناله فایده نداره 

خدا جواب اونارو میده مطمئن باش، اما شما خودت باید زندگیتو حفظ کنی گلم کاری نداشته باش اونا زندگیشون چی میشه و چی نمیشه 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
این اخریا پشتم شد ولی دیگه خیلی دیره. خانوادشم خیلی بی شرفم. وقتی دیدم شوهرم در اومده پشتم بهم گفتن ...

چون متاسفانه همه ی مردا خیلی عوضین و اجازه ی گه خوریو به خانوادشون میدن

این اخریا پشتم شد ولی دیگه خیلی دیره. خانوادشم خیلی بی شرفم. وقتی دیدم شوهرم در اومده پشتم بهم گفتن ...

به آدما اجازه بده اشتباهشونو جبران کنن وگرنه خودت ضرر میکنی

شاید اوایل اصلا توقع نداشته خانوادش تا این حد آزار بدن و خواسته میونه رو بگیره.

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706