2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تا حالا نشنیدم کسی بگه طهماسب پور تو ان تی جنسیت را براش اشتباه گفته باشه لابد شما هم گفته دختر میخوای اشتباه گفته باشه
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
نه عزیرم انومالی رو رفتم جای دیگه چون بعد از عید خیلی دیر وقت داد نسل امید هم سونوش 350 بود ولی جای دیگه رفتم 170 البته از غربالگری دوم رو حتما باید بری نسل امید
لبخند بزن ، فردا روز بهتریه...
منکه تا حالا نشنیدم اشتباه بگه. تو هفته 12 جنسیت دخملی منو تعیین کرد. تازه ازش پرسیدم مطمءنی. بهش بر خورد. نزدیک بود دعوام کنه.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1036752&PageNumber=7 پاسخگوی سوالات دندونپزشکیتون هستم. جهان سوم به جایی گفته میشه که اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اگه مرد به همسرش خیانت کنه به زنش میگن بیشتر به شوهرت برس
اتفاقا به من گفت دخمله از اونجاییکه من و شوهرم عاشق دختریم رفتیم کلی لباسای عروسکی گرفتیم امروز حالا میگم نکنه یوقت خدایی نکرده اشتباه کرده
2706