2726
عنوان

بیاید بگید به حرف مامانم گوش کنم به قهر برم خونه بابام؟

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 21 پست
نه نرو ... با همسرت صحبت کن علت ناراحتی شو بپرس  احتمالا  زورش میاد تو با مادر اون ارتباط ...

اره منم خواستم همه مسئله رو تعریف کنم براتون که شاید به همین نتیجه برسیم حدس خودمم همین بود

اگه قهر کنی بری بدتر اون پررو میشه کلا بینتون لج بازی پیش میاد  هروقت خونه بود مثل آدم ازش بپر ...

بهش پیام بدم همین حرفا روبزنم الان ک بیرونه؟ چون اگه خونه باشه شاید عصبی بشم و اینکه رفتار بدی بکنم دیگه از چشم من نمیبینه از چشم مامانم میبینه درسته؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره منم خواستم همه مسئله رو تعریف کنم براتون که شاید به همین نتیجه برسیم حدس خودمم همین بود

ی چیزی بهت بگم حالت نصیحت داره شاید خوشت نیاد ولی چون خودم طلاق گرفتم و برام درس عبرت شد میگم 

اینکه وقتی ازدواج کردی برا حرفای خانوادت ی گوشتو در کن ی گوشتو دروازه گوش نده بهشون حتی ب حرفای خانواده شوهرتم همینطور ... حریمتو حفظ کن فقط فکر منافع خودت باش چرا زندگیتو خونتو ول کنی بری مگه تو خونه پدری چی ریختن 

مطمین باش کلی اونا هم کم کاری دارن در حقت از گذشته بگیر تا حال ولی وقتی بیفتی رو مود لج با شوهرت و خانوادش 

فقط خوبی های خانوادتو میبینی و بدی هاشون یادت میره 

الکی زندگیت تلخ میشه

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
2728

رفتارت طوری باشه کسی روش نشه بهت پیشنهاد هم بده ک خونتو ترک بکن یا نکن  ... محکم باش چون تهش خودت مالتو زندگیتو شوهرتو محکم نچسبی بر باد میره 

الانم اگ شوهرت رفتار بدی کرده ک خجالت زدت کرده اصلا خودتو ملامت نکن ... مگه همه رفتاراشون با تو درسته 

مگه پدرمادرت همیشه با تو پرفکت بودن هرچی انتظار داشتی تو ذهنت اجرا کردن برات هرچی میخاستی میخریدن ؟ 

اصلا ناراحت نباش اوقاتتو بخاطر هیچی تلخ نکن 

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
ی چیزی بهت بگم حالت نصیحت داره شاید خوشت نیاد ولی چون خودم طلاق گرفتم و برام درس عبرت شد میگم  ...

داری حق میگی چرا خوشم نیاد

عذابی که خونه پدرم و توسط مادرپدرم کشیدم تقرببا کل فامیل زبانزد شده بود که پسرشونو بیشتر از دخترشون دوس دارن دخترشون داره آب میشه همیشه یه چشمم اشک بود یکی خون درست میگی مامانم خودش بدترین کتک هارو از بابام خورد نرفت خونه پدرش حتی من یه بار زنگ زدم گفتم شوهرم منو زده بیاین دنبالم گفت عیبی نداره گذشت کن حالا بخاطر خودش ک شوهرم نبرده راه اهن میگه قهر کن بیا خونه ما

رفتارت طوری باشه کسی روش نشه بهت پیشنهاد هم بده ک خونتو ترک بکن یا نکن  ... محکم باش چون تهش خو ...

قربون دهنت که انگار وسط زندگیمی 

دقیقا همینا عید اونجابودم داشتن باهم پچ پچ میکردن که شوهرش اومده توقع داره غذای خوب بذاریم جلوش خودم اشپزی میکردم ولی دلش نمیومد یه بسته گوشت بهم بده خیلی جلوی شوهرم سرافکندم کردن به روم‌نیاوردم یا یه دست کله پاچه درست کرده بود مامانم انقدر از خودش و محبتش و زحمتش گفت گفت اومدیم سر سفره دیدیم خودشون خوردن یه پاچه نصف زبون برامون گذاشتن جلو شوهرم مردم از خجالت