2726

دیشب تاپیک زدم داستان دیشب پیش اومد من و شوهرم خیلی خوب و خوش بودیم مامانم دفه قبلی ک اومد مادرشوهرعوضیم اومد اینجا دعوا راه انداخت ابروریزی کرد و قطع رابطه کردم باهاش واقعا زن بدجنسی هست .

حالا ما عید رفتیم شهرستان مامان بابام تحویل گرفتنا حتی ماشین بابام همش زیرپای شوهرم بود ک راحت باشه و... 

مامانم دوروز اومد پیشم موند دیشب بلیت قطار گرفتم که بره رگبار و بارون شدید میومد اسنپ پیدا نمیشد اژانسم بلد نبودم

هرچی به شوهرم گفتم بیا مامانو ببریم نبرد 

نمبدونم دلیل اصلی کارشو فقط اینکه ابروم جلو مادر پدرم رفت سکه یه پول شدم

حالا مامانم از وقتی رفته میگه باید بیای اینجا چندروز تا قدرتو بدونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه موافق مامانت نیستم

باید با شوهرت حرف بزنی ببینی چرا همچین کاری کرده در حالی ک قبلا بد نبوده

براری بری که چیزی درست نمیشه

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
نه موافق مامانت نیستم باید با شوهرت حرف بزنی ببینی چرا همچین کاری کرده در حالی ک قبلا بد نبوده برا ...

خجالت زدم کرد اخه اگه اون بود من هیچوقت پشتشو خالی نمیکردم به هردلیلی

نه نرو ... با همسرت صحبت کن علت ناراحتی شو بپرس 

احتمالا  زورش میاد تو با مادر اون ارتباط نداری اون با مادرتو ارتباط داشته باشه

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
اول دلیل کار شوهرتو بدون بعد برای هر چیزی نمیشه قهر کرد که اگه اسمتون بیوفته سر زبان مردم بعد اینکه ...

الانم تقریبا همه فک میکنن ما همش دعوا داریم مامانم بسه براب اینکه همه بفهمن

حتی بهش گفتم کرایه تو میدیم شوهرم اسنپ کار میکنه کلا ولی نبرد گفت مگه من خدنگتونم درصورتی ک مامان م ...

مشخصه که شوهرت به خاطر مسئله ای لج کرده بوده

وگرنه بی دلیل این کارو‌نمی کنه

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
حتی بهش گفتم کرایه تو میدیم شوهرم اسنپ کار میکنه کلا ولی نبرد گفت مگه من خدنگتونم درصورتی ک مامان م ...

شاید مادرت یه جایی قلبش رو شکسته آیا برای شوهرت اون روز مشکلی پیش اومده بود حوصله نداشت

مشخصه که شوهرت به خاطر مسئله ای لج کرده بوده وگرنه بی دلیل این کارو‌نمی کنه

بعدا که مامانم رفت میگفت مگه من با خانوادت ازدواج کردم من وظیفه ای در قبالشون ندارم خدنگ گرفتین مگه ازین حرفا

شاید مادرت یه جایی قلبش رو شکسته آیا برای شوهرت اون روز مشکلی پیش اومده بود حوصله نداشت

نه گلم مامانم وقتی قهر میکنیم ظرف چای شیرینی میده دستم میگه برو از دل شوهرت دربیار طفلی محبت میکنه بهش 

نه نمیدونم چیزی پیش میومد میگفت

اگه قهر کنی بری بدتر اون پررو میشه کلا بینتون لج بازی پیش میاد 

هروقت خونه بود مثل آدم ازش بپرس بدون دعوا چرا همچین کاری کردی خوب نبود کارت بی احترامی به مادرم در واقع بی احترامی به خودمه بگو اگه جامون عوض میشد خوشت میومد من همچین رفتاری با عزیزت بکنم

اگه اینجوری با منطق و بدون خشونت بهش بگی خودش خجالت زده میشه پشیمون میشه

ولی دعوا و داد و بی داد راه ننداز پررو میشه برمیگرده میگه خوب کردم

2706