2733
2734
عنوان

بیاین براتون ابجد بگیرم ببینید ستاره هاتون جفته با عشقتون یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 3278 بازدید | 449 پست
فهیمه دختر گلچهره محمدصادق تو شناسنامه صدا میزنن احمدرضا پسر شیرین

جفت نبود 

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من زهرا  مادر فیروزه  همسر مجید  مادر صغری

جفت نبود

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام
فاطمه نام مادر زهرا  حمید نام مادر صغری

بهم میرسید اما بحث جدال بینتون زیاده

2731
سلام حتما باید کیس عاطفی هم باشه نمیشه تنها واسم خودم بگی ازد‌واج دارم یا ن؟

اسم خودت و مادرت رو بگو 

آرع درسته هرکاری کردیم جفت نشد

🥲

پری زاده فریده  آرش زاده مائده

ستاره تون جفته بهم میرسیدد

2738
سلام ازکجا متوجه میشی ستاره هاشون بهم میخوره به منم میگی🥲🥲🥲🥲🥲

باید اسمارو ب ابجد حساب کنی 

خب اینو بلدم چجوری بفهمم به هم میخورن🥲🥲🥲🥲🥲

بفرس تا برات حساب کنم چجوری توضیح بدم خب😞

[QUOTE=248425210]اسمم شهربانو زاده مریم  ۲۳سالمه  آیا ازدواج دارم؟[/QUOTE

هر آن زنی که به طالع ثور باشد زنی است صالحه و خوش خلق و نیکو منظر (زیبا) و عاقل و دانا و زیرک و او را بر سینه یا بر اعضاء خال یا نشانی باشد که نشانه دولت و اقبال اوست.

بدگو و دشمن بسیار دارد اما کسی نتواند به او آسیبی برساند، برای آنکه توکلش با خداست. این شخص اگر جان خود را فدای مردم کند قدر وی را ندانند و ستاره اش ستاره حضرت هاجر (سلام الله علیها) است.

از سخن خوش جان را فدا کند و هر چه سن او بالا رود، کارش بهتر میشود. مدتی است که در کار خود سرگردان است، آنهم از چشم زخم و حسادت مردم است، دعای چشم زخم با خود دارد و صدقه به فقرای ارحام بدهد اما طوری که کسی نفهمد و نیز در صورت داشتن شوهر، باید با اجازه شوهرش باشد تا کارش درست شود.

با شوهر مشفق و مهربان باشد. به اذیت احدی راضی نباشد و در کار خیر ساعی باشد، هشت فرزند در طالع دارد (البته نه اینکه حتما همه هشت تا را خواهد اورد بلکه به میل خودش است که بیاورد یا نه).

هر کس چیزی از او بگیرد به سختی به او پس دهد یک زن با او در مقام عداوت باشد و زیاد صدمه به او رساند و به او نیش زند اما نتواند که به او آسیبی برساند و یاید که از زن حرام خوار بد عمل حذر کند تا در بلا نیافتد.

دل خود را با خدا صاف نماید نا خداوند کار او را به اصلاح بیاورد. اگر به فرزندان او آسیبی برسد از سادات موسوی رضوی دعا بگیرد تا رفع شود.

همیشه از درد کمر و سر بنالد که از علت باد قولنج باشد باید دارو بخورد. ماه نو را بر آب جاری نظر کند (وقتی هلال اول ماه را دید بر آب جاری نگاه کند). طی عمری که داشته، نقصان بزرگی به او رسیده اما عاقبت به خیر بوده است.

شانه سر خود را به کسی نباید بدهد تا در چلّه نیافتد و کارش رو به تنزل و گرفتاری نرود و هیچ وقت خوابی را که می بیند به کسی باز نگوید چرا که همه نمی توانند خواب را مطابق واقع تعبیر کنند. راز دل را با همه کس نگوید. 

دعای حرز ابودجانه با خود داشته باشد تا از بلا ایمن گردد. برای صاحب این طالع، روز جمعه و لباس سبز و آبی و انگشتر یاقوت خوش یُمن است و آن را در نظر بگیرد تا همیشه عزیز و محترم باشد.

اسمم شهربانو زاده مریم  ۲۳سالمه  آیا ازدواج دارم؟

درباره شوهر اومده تو طالعت

2706