2726

من یه جایی گیر افتادم دکتر درست حسابی نداره که

چند مدته قرص جلوگیری بخاطر کیست میخورم دست چپم درد میکنه از شونه تا سر انگشتام البته گاهی به دست راستمم میزنه قرصو گذاشتم کنار رفتم سریع دکتر فشارم همون شب بالا بود همین‌طور ضربان قلبم نوار قلب گرفتن گفتن ایرادی نداره فقط ضربان قلبم ۱۵۰ تایی میزد کلا سابقه تپش قلب دارم دیشبم رفتم فشارم ۱۱ بود باز ضربان قلبم یالا

امروز بیدار شدم قلبمو یهو انگار یکی چنگ میزنه چند بار اینجوری شدم از صبح تا حالا 

بنظرتون اکو قلب لازمم یا بخاطر تپش قلب اینجوری میشم ؟؟😭

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻

یعنی هیچیکی نیس

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استرس داری؟؟؟ این موضوعی نیست که اینجا بتونن نظر بدن برو دکتر پیگیری کن

استرسم آره تا حدودی دارم

آخه اینجا بیشتر دکتر عمومیه اونام نوار قلب نگاه کردن گفتن نرماله گفتم نیاز هست برم اکو گفت نه که امروز قلبم اینجوری میگیره

گقتم شاید بقیه تجربه داشته باشن 

2728