2726
عنوان

محرم شد و همه میخوان چله و ختم بگیرن

1190 بازدید | 117 پست

و منی که یکسال پیش دقیقا تو همین سایت هرچی گفتن و سخت ترین و مجرب ترین چله هارو گرفتم و امیدم فقط به خدا بود

ولی دریغ از یه تغییر کوچیک

خدا بزرگیتو شکر

به اونی که نمیخواد ازدواج میدی و اونی که نیاز داره بهش بچه نمیدی و بختشو باز نمیکنی🥹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من هشت ساله دارم دعا میکنم و حاجتمم ازدواجه ولی خب دیگ تا خدا نخاد نمیشه کاری کردم گلم ناامید نباش امسالم دعا من خددا بزرگه

خدایا میشه  صلاح بدونی و بذاری منم مامان شم🥺
دیگه حکمت خداست  من ک روم نمیشه برم در خونه ائمه

من ۴ بار چله حق شناس گرفتم از بس نی نی سایتیا گفتن

دیگه دستم حتی به خوندن زیارت عاشورا نمیره

چقدر درد کشیدم

عزیزم خدای مهربون هرکسی رو یکجور امتحان میکنه دوست داشتی امضامو بخون

یک چیز دیگه اگر دوست داری دعاهات  زود براورده بشه اول انجام واجبات و ترک محرمات رو فراموش نکن دوم احترام به پدرمادرت که دعای خیرشون پشت سرت باشه سوم نماز اول وقت خیلی تاثیر داره 💖💖💖

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
منم دقیقا تمام چله ها نماز ها و ذکر و دعا و نذر همههه رو رفتم خدا قشنگ برعکس حاجتمو داد

حالا اینجا یه کلام میگی حاجت نگرفتم میریزن سرت تهشم محکومت میکنن 

به پیر به پیغمبر تا خدا نخواد هیچ دعایی اثر نداره

مذهبی نیسم ولی گفتم شاید این حرف خدا ارومتون کنه

فرشته بهارم✨ دختری آمیخته به هنر🪅💚چیز‌هایی که می‌شنوی رو زود باور نکنچون دروغ‌ها سریعتر از حقیقت پخش می‌شن :)) بزرگترین اقیانوس آرام هست پس آرام باش تا بزرگ شوی 🌏 ☄️ اما من به تموم چیزایی که گفتن نمیرسی . رسیدم و بازم میرسم💛✨🙌

بخت و ازدواج یچیز درونیه 

ما تنهایی رو دوست داشتیم بزرگ شدیم دلمون میخواد ازدواج کنیم 

خدا دعای بچه هارو قبول میکنه چون دلشون پاکه کودک درونت فقط تنهایی رو میخواد 

تو هیچ وقت به شکست عشقی و طلاق و شوهر بداخلاق و خیانت ها توجه نکن 

باعث میشه کودک درونت از تنهایی بدش بیاد اونوقت دعات میگیره 

ما دلمون اندازه ی نیتم صاف نیست اگه ایمان کامل باشه و باور قلبی داشته باشی به قله ی اعلا میرسیم ولی متاسفانه نیستیم

هیچ وقت هیچکی بدبختیو حس نمیکنه بدبختی یعنی اینکه اینقد دلتونو بشکنن نتونین به هیچکی بگین اگه هم بگین میگن همش توهمه چراااا مردم فکر میکنن اونی که مدرکش بالاست یا اونی که پولش زیاده یا اونی که طرفدار داره جایز الخطاس و مثل آب دریا پاکو زلاله و بدجنسی همه از آدم ساده هاست آخه ما آدمای ساده فقط باید بدبختی تو سرو رومون گیر کنه 😭😭😭این اصلا عدالت زندگی نیست چرا فقط ما دخترا باید تو زندگی زجر بکشیم نتونیم حرفمونو بزبون بیاریم باید دهنمون همش بسته باشه حرف بزنیم میگن رنده ساکت بشیم دلمون باد میکنه  آخ دنیاااا خواستم زندگی کنم هااااا این شد بدبختی روزگارم باید فقط دوندگی کنم آخرش وقتی چیزی بگم بهم بگن توهمه  چرااا پسرا اینقد بی رحمن  از کل زندگی فقط سوز اشکش نسیبمون شد مهم نیست دنیا به کامتون خدایا هر چی گفتیم به امید تو هیچ امیدی نرسید  تاریکی شب اونقدرا هم ترسناک نیست ترسناک زندگیه شوم منه که باختم تو همه چی 
من تا مشهدم رفتم از مشهد زدم بیرون ثشنگ برعکسش تحویل گرفتم

الهی 

از این زاویه نبین 

امام رضا خیلی کرم داره من که شرمندشم

انشالله شما هم حاجت روا میشین همه چی صبر میخواد

فکر نکنی نفسم از جای گرم بلند میشه  بهت بگم مشکلاتمو میفهمی چی میکشم 

ولی امید دارم به معجزه خدا

واسه منم عجیبه بعضیا وابسته به  پدرو مادرشونن و پدرو مادرای خوبی هستن زود فوت میکنن ولی بعضیا مثل من دارن از پدرو مادرشون عذاب میکشن و حتی سلامتیم به خطر میوفته بخاطر رفتارهاشون وابسته نیستم ولی عمر طولانی دارن اوف کاش بجای همه پدر مادرهای خوب پدرو مادر من میمردن خسته شدم از پدرو مادر بی محبت الان یه سریا میگن تو چقدر ظالمی که به مرگ پدرو مادرت راضی هستی باشه من ظالم اینهمه عمر منو دق دادن روانیم کردن بس نیست چقدر اونا منو عذاب بدن خستم کردن

2706