2726

دختره نوزده سالشه. برادرم 29 سالشه. فوق لیسانس تو بهترین دانشگاه تهران داره. تو خونه تو انواع کارا هست و واس خودش درآمد داره ولی میخواد تو یه کار خوب استخدام بشه که اونم نیست هنوز. خونه هم داره. اخلاقش یکم عصبیه ولی اهل شراب و سیگار و خوشگذرانی یا لات بازی اصصصلا نیست. تا حالا با یه نفر هم نبوده

این دختره هم همسنیم. دوستم هم هست. میخوام ازش اجازه بگیرم که شمارشو به داداشم بدم. از طرفی هم میخوام بفهمم دوست پسر اینا داره یا نه. خلاصه برام جمله بندی کنید چی بگم😥به داداشم هم نگفتم. خجالت میکشم نکنه ازم بدش بیاد فکر کنه با یه چشم دیگه نگاهش میکردم🤦‍♀️

دیدی آن شب چه شد؟😔 پدر دیگر بیدار نشد... در گوشه ی تاریک و حزن آلود خانه... دیدی پدرم چشم بست؟ بی خداحافظی، بی حرف، بی پند و ناگهانی؟ دیدی فرزندانش را؟ سیمای غمگین دخترش را؟دیدی غم چشم پسرانش را؟ دیدی نفس در سینه حبس بود؟ چشمان در تمنای اشک بود؟ دیدی غم آسمان را؟ قطرات اشک بالا را؟ دیدی سکوت پرندگان را؟ ناله ی دلگیر باد را؟ دیدی که دیگر حرفی برای گفتن نبود؟ فقط اشک بود و اشک بود؟ دیدی که روز به سیاهی شب بود؟ آفتاب به سردی یخ بود؟ دیدی که دیوار ها را تاب ایستادن نبود؟ شمع را جان سوختن نبود؟ زیرا که دیگر عشق نبود🖤گرما نبود😭پدر نبود... 😔😔

اول باداداشت صحبت کن شاید داداشت اصلا نخوادش

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو کسی داخل زندگیت هست بعد چند روز بعد بهش درخواست بده اصلا شمارش رو بده داداشت خودش صبحت کنه نمیخاد اجازه هم بگیری

شبی ساحل نشین خنده ام باش که لبخند من دریای درده...!A
داداشت ارت خواست که به دختره بگی؟

داداشم میگه خودت برام یکی پیدا کن. اصلا خودش سمت دختر نمیره میگه مجازی هم نمیخوام پیدا کنم

دیدی آن شب چه شد؟😔 پدر دیگر بیدار نشد... در گوشه ی تاریک و حزن آلود خانه... دیدی پدرم چشم بست؟ بی خداحافظی، بی حرف، بی پند و ناگهانی؟ دیدی فرزندانش را؟ سیمای غمگین دخترش را؟دیدی غم چشم پسرانش را؟ دیدی نفس در سینه حبس بود؟ چشمان در تمنای اشک بود؟ دیدی غم آسمان را؟ قطرات اشک بالا را؟ دیدی سکوت پرندگان را؟ ناله ی دلگیر باد را؟ دیدی که دیگر حرفی برای گفتن نبود؟ فقط اشک بود و اشک بود؟ دیدی که روز به سیاهی شب بود؟ آفتاب به سردی یخ بود؟ دیدی که دیوار ها را تاب ایستادن نبود؟ شمع را جان سوختن نبود؟ زیرا که دیگر عشق نبود🖤گرما نبود😭پدر نبود... 😔😔
2706