2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام تاپیک غسل تعطیل شد.میشه شماره بدم تو واتساپ بهم دلیل غسل و اینا رو بگی؟من معتقدم و چادری ام و ن ...

ببین مختصر و مفید نجاست با تغییر طبع باعث حلول اجنه شیطانی میشه و به مرور بیماریهای سرد مثل افسردگی رو میاره،. بیشتر چون دانسته هام کامل نیست نمیتونم بگم.

2738
ممنونم عزیزم فقط تغییر طبع منظورتون چیه؟

ببین خیلی مفصله. نجاست طبع رو سرد می کنه. وقتی خونه نجس باشه، طبع خونه سرد میشه. برای همین میگن هر شب آشغالها رو از خونه ببرید. وقتی غسل بمونه و یا اصلا غسل و طهارت انجام نشه طبع بدن سرد میشه. خب جن از جنس آتشه. پس کشیده میشه به سمت سردی و جایگزین میشه و از سردی لذت میبره و  وارد میشه. حالا چه خونه و چه جسم.

البته یه نوع صفرا حرارت غالب داریم که اون دیگه فرد خودش از جن میشه ،و ...

حالا من زیاد وارد نیستم. 

مثلا آدمهای وسواسی چی هستند؟ یک جن مدام در گوششون وسوسه میکنه و رهاشون نمی کنه. وسواس از سردی و سودای بیش از حد میاد. مثلا وسواس فکری، شیاطین وارد مغز میشن چون سردی مغز زیاد شده. وو با قرآن طبع گرم میشه و به مرور می رن. 

کلا طبع گناه از سردیه

حالا شاید برات سوال باشه چرا بعضیها طبع خوبی دارن و سرحال ولی انواع گناهها رو می کنن؟ چون طبع یه رسری اعضا و جوارح به خصوص سرد میشه که در ظاهر معلوم نیست

ممنونم عزیزم فقط تغییر طبع منظورتون چیه؟

و چه فایده. کاش پذیرش بود و خانما با کاشت ناخن و .....این بلا رو به سر خودشون نمی آوردند

حتما مستند صوتی شنود رو گوش کنید. بعد پرسش و پاسخهاش رو هم گوش کنید

ببین خیلی مفصله. نجاست طبع رو سرد می کنه. وقتی خونه نجس باشه، طبع خونه سرد میشه. برای همین میگن هر ش ...

وای خدا خیرت بده چقدر جالببببببببب بود...

کاش میشد بیشتر بهم بگی

دیگه چیا طبع رو سرد میکنه؟

من تشنه ی این مطالبم

لایک نکنید خیلی ممنونم
2706