2733
2734

اتفاقا خوبه ب شرطی ک جکاشون و چوبشون درجه یک باشه 

جکاش یکمـ گرون

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عه داشتین تاحالا

من نه چون مستاجریم و لی اطرافیان زدن 

خیلی خوبه جمع میشه و موقع خواب از استفاده میکنی 

در اینده تصمیم دارم بزنم 

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
من نه چون مستاجریم و لی اطرافیان زدن  خیلی خوبه جمع میشه و موقع خواب از استفاده میکنی  د ...

کم جا بودنش بهترین حسن اونه

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
کم جا بودنش بهترین حسن اونه

بله دقیقا 

من خیلی دوست دارم زمانی ک خونه خریدیم قصد داشتیم بزنیم اما قسمت نشد و خونه رو فروختیم 

2738