2726
عنوان

بازی با جیوه در بارداری

225 بازدید | 21 پست

برادرشوهرم کوچیکه گفت اگه تونستی این گوی فلزی رو تو دستت بگیری منم انقد تلاش میکردم نزدیک ۵دقیقه باهاش بازی میکردم بعد پرسیدم چقد جالبه این چیه گفت مال تو تب سنجه.بعد من فهمیدم جیوه😔😔باردارم یه ساعته همش دارم گریه میکنم نکنه جذب خونم شده و واسه بچم مشکلی پیش بیاد.پسرمم نمیدونستم باهاش بازی کرد.سریع دستامونو شستیم ولی دارم از استرس میمیرم.توروخدا کسی چیزی نمیدونه؟؟از نصف نخود هم کمتر بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فک نکنم بشه ولی مواظب طلا هات باش ما نمی دونستیم جیوه است نگو  تب سنج شکسته .هی تو دستموت بود نصف طلاهامو سفید شد بعد قک کنم پودر کرد یعنی بردیم طلا فروشی گفت بی ارزش شده

خدایا هزاران مرتبه شکرت. همه منتظرارو به حق حضرت محمد وامام حسین مامان کن .میشه دعا کنین نینیم سالم و خوشگل و باهاش بشه😍

آخه بدنت مستقیم با خود جیوه در تماس نبوده فک نکنم مشکلی داشته باشه

تـا خـــدا بـنـده نـــواز اسـت به خلـقش چـه نیــاز میـکـشم نــاز یــکی تـا بـه همه نـاز کـنم ♥️ 
از النگوهات چیزی نموند؟

نه انگشتر بود نصفش سفید شد بردیم طلا فروشی گفت بی ارزش شده

خدایا هزاران مرتبه شکرت. همه منتظرارو به حق حضرت محمد وامام حسین مامان کن .میشه دعا کنین نینیم سالم و خوشگل و باهاش بشه😍
2706