2703
2553
عنوان

سلام بارداری و پریودی لطفا بیایین

105 بازدید | 17 پست

من سه روز پریود نشدم فکر کردیم باردارم یه بی بی گرفتم یه خط کمرنگ افتاد ولی روز بعدش پریود شدم چهار روز خون دیدم دیروز صبح تا ظهر خون ندیدم و حمام کردم ظهر و شب اقدام کردیم رابطه داشتیم ولی امروز باز دوباره خون دیدم شرتم خونی شد ولی سرم درد میکنه دهنم تلخه حس میکنم میخوام بالا بیارم ولی نمیاد و بدنم بی حس هست بنظرتون چرا میشه تو پریودی باردار هم بشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
خون ریزی هم مثل قبل بارداری بود یا کمتر؟

ماه اولم لک بینی داشتم فقط 

ولی از ماه بعدش هر ماه خونریزی شدید داشتم مثل پریودی ولی با این تفاوت که من ۷ روز بود دوران خونریزیم توی بارداریم شده بود ۳ روز

من خیلیارو دیدم که با اینکه حامله بودن هر ماه پریود میشدن ولی شمارو نمیدونم بگم صد دردصد هستی یا نه ...

انشالله ک باردار باشم نمیدونی چقد تو زندگیم تاثیر داره نذر امام حسین کردم زود باردار بشم و پسر باشع لطفا برام دعا کنید ممنونم خواهرای گلم

انشالله ک باردار باشم نمیدونی چقد تو زندگیم تاثیر داره نذر امام حسین کردم زود باردار بشم و پسر باشع ...

چله زیارت عاشورا بردار عالیه من خودم باهاش حاجت روا شدم بچم پسر شد ان شا الله شمام حاجت روا شی

2706