2726
عنوان

کسی تعبیر خواب بلده

72 بازدید | 18 پست

خانوم ها مامانم خواب دیده که توی خونه یک مقدار زیاد پشم هست ولی پول توی خونه نیست پدرم دقیقا امروز یکسال که فوت کرده بعد توی خواب من به مامانم زنگ می زنم که می شه برام یک بستنی بخرین مامانم می گه نه خونه پول نیست بعد بابام همه اون پشم ها را توی گونی می زاره ومی گه من می رم این پشم ها را بفروشم که هم پول نون دربیاد هم واسه فاطمه بستنی بخرم یک‌مقداری از پشم ها گوشه حیاط می مونه که بابام می گه اشکال نداره بزار باشه وهمون گونی پر پشم می بره که بفروشه 

خواهش می کنم تعبیرش می دونید بگین لطفا

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭

تعبیر خواب خرافاته و هیچ حقیقتی نداره 

خواب ( خواب دیدن ) هیچ ارزش و اهمیتی نداره 

تا که در گستره عالم خاک                                           پارسی پابرجاست                                                                   نام فردوسی هست                                              ‌                   تا که آواز و موسیقی ایران زنده است                                         نام زیبای تو آراسته اش خواهد ساخت                              به یاد خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان 
تعبیر خواب خرافاته و هیچ حقیقتی نداره  خواب ( خواب دیدن ) هیچ ارزش و اهمیتی نداره

نگو این من اکثرا خوابم ها تعبیر داره حتی برای اولین بار بعد سه سال اقدام خواب دیدم یک نوزاد بغلم هیت که لثه بالاش دندون داره وتعبیرش بچه پسر بود من دوماه بعدش باردارشوم وپسرم الان ۳ سالش هست پس خرافات نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خانمی پشم تو خواب خیلی خوبه،  یا روزیه یا خبر خوبه، یا خودت در تحصیلت موفق میشی و اگر هم چیزی از پدرتون مونده مثل زمینی باغی چیزی، مشتری خوب داره.کلا کاراتون رو روال میفته.

نگو این من اکثرا خوابم ها تعبیر داره حتی برای اولین بار بعد سه سال اقدام خواب دیدم یک نوزاد بغلم هیت ...

خواب شما به هیچ وجه دلیل نیست

میتونین یک دلیل علمی برای اثبات تعبیر خواب بیارین؟ 

اگر خرافات نیست لطفا دلیل « علمی » بیارید  

تا که در گستره عالم خاک                                           پارسی پابرجاست                                                                   نام فردوسی هست                                              ‌                   تا که آواز و موسیقی ایران زنده است                                         نام زیبای تو آراسته اش خواهد ساخت                              به یاد خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان 
خانمی پشم تو خواب خیلی خوبه،  یا روزیه یا خبر خوبه، یا خودت در تحصیلت موفق میشی و اگر هم چیزی ا ...

دقیقا منم زدم توی گوگل پشم روزی بود ولی اینکه پدرم همه را برد یعنی چی یکم دو دل شدم

تعبیر خواب خرافاته و هیچ حقیقتی نداره  خواب ( خواب دیدن ) هیچ ارزش و اهمیتی نداره

این چ حرفیه می‌زنید عزیزم 

من همیشه خابام واقعیت دارن 

وزن اولیه .71:400 وزن فعلی ۶۹ وزن هدف اولیه ۶۸ وزن هدف نهایی ۶۴ . مطمئنم که بهش میرسم خدایا شکرت 💪
این چ حرفیه می‌زنید عزیزم  من همیشه خابام واقعیت دارن

خواب شما به هیچ وجه دلیل نیست عزیز دل 

میتونین یک دلیل علمی برای اثبات تعبیر خواب بیارین؟ 

اگر خرافات نیست لطفا دلیل « علمی » بیارید  

دقیقا منم زدم توی گوگل پشم روزی بود ولی اینکه پدرم همه را برد یعنی چی یکم دو دل شدم

خدا رحمتش کنه، برده که پول بیاره ،یعنی بهتون بهترشو بده  یعنی هر چی هست بهترش گیرتون میاد یا هر برنامه ای دارید بهترش براتون پیش میاد

خواب شما به هیچ وجه دلیل نیست عزیز دل  میتونین یک دلیل علمی برای اثبات تعبیر خواب بیارین؟  ...

دلیل علمی وول کن 

من بر اساس تجربه دارم حرف میزنم ک بالاتر علمه 

خابای من بعدش تو واقعیت اتفاق افتاده 

حتی خاب دوستم ک فوت شده بود واون دنیا مشکل داشت و میخاس ی کاری تو این دنیا براش انجام بشه 

پس بهتره هر چیزی و نگید خرافات 

وزن اولیه .71:400 وزن فعلی ۶۹ وزن هدف اولیه ۶۸ وزن هدف نهایی ۶۴ . مطمئنم که بهش میرسم خدایا شکرت 💪
خدا رحمتش کنه، برده که پول بیاره ،یعنی بهتون بهترشو بده  یعنی هر چی هست بهترش گیرتون میاد یا هر ...

دست گلت درد نکنه بابت تعبیر قشنگ وانرژی مثبتی که فرستادی انشالله همیشه دلت خوش باشه

دلیل علمی وول کن  من بر اساس تجربه دارم حرف میزنم ک بالاتر علمه  خابای من بعدش تو واقعیت ...

بیخیال بابا بعضی ها فقط بلدن ساز مخالف بزنن

بیخیال بابا بعضی ها فقط بلدن ساز مخالف بزنن

احه میگن خرافاته دلیل علمی بیار من واسه خودم تمام خابام بعدش تو واقعیت بی معنی نبوده 

دلیل علمی وول کن  من بر اساس تجربه دارم حرف میزنم ک بالاتر علمه  خابای من بعدش تو واقعیت ...

اولا که یکم املا یاد بگیرید، خاب غلطه و خواب درسته 

دوما، تجربه شما در مقابل علم به هیچ وجه ارزشی نداره 

اگر میتونید دلیل علمی بیارید 

اگر نمیتونید هم شجاع باشید و بگید برای اعتقاداتتون حتی یک دلیل هم ندارید 

2706