2726
عنوان

چرا ی پسر ده ساله باید ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1046 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوب کودک کاره درسته؟ بنظرت چرا ؟بچه ها این تفاوت مالی رو عمدتا نمیتونن هندل کنن.خدا خودش به همه بچه ...

احتمالن کودک کار باشه نمیدونم
ولی خب طی مسافتی ک از بیرون شهر تا ساحلی رفتم سر چهار راه ها کسی نبود و فقط اخرین چراغ قرمز اون بود ( البته با 100 درصدی نمیگم چون من فقط 5 تا چراغ قرمز رد کردم تا رسیدم بهش ولی خب کسی سر اون چراغا نبود اون ساعت

اصلیت خودبوشهری هستین یا اطرافش.یعنی محل تولد پدرمادر یاخودتون کلا بوشهر بوده

خب الان سایت درست شد میتونم ج بدم
اصالتن دشتی ولی ابادان بدنیا اومدم شناسنامه بوشهر بعدش رفتیم ماهشر بعدش بوشهر
ی 12 سالیه بوشهریم

باهاش صحبت کردی؟مشکلش چی بود؟

سلام،میخاستم بهتون بگم من یک فرزند طلاقم ک از بدو تولدم افتادم تو تلاش ،تلاش برای ساختن و نشدن و نتونستن هی شکست خوردم و شکست خوردم و تنشهای زیاد تحمل کردم این روزا خانوم شدم و وقت ازدواجمه اما تنهام و پر از وحشت،وحشت شکست و الان میفهمم واقعا رنج نداشتن پدر و مادر هرروز چقدر وحشتناک تر از قبله،فقط باهاتون درد و دل کردم ممنون میشم برام دعا کنید که بالاخره کسی بیاد تو زندگیم ک قلبم و همه وجودم آروم بگیره خیلی تنم لرزیده همه این سالها😪❤من ی پرستار مهربونم ک عاشق مریضامم حتی تو اوج خستگی و بی حوصلگیم ،گاهی شده با اشکشون اشک ریختم،گاهی از نگرانیشون و چیزایی ک خبر ندارن اشک ریختم خیلی وقتا پیش اومده تا بیمارستانهای دیگه ک ارجاع شدن پیگیر احوالشون شدم و خبر نداشتن،خیلی وقتا تایم کمی ک خونه هستم ب فکرشون بودم ،خیلی وقتا با غم خیلی هاشون غصه خوردم با معجزات خیلی هاشون قلبم خندیده ،خلاصه ک با خیلی هاتون زندگی کردم و تو دلم پا ب پاتون اومدم و نفهمیدید خلاصه ما اینیم همشم بد اخلاق و جیغ جیغو نیستیم 😀 و قطعا خدا در من چیزی دید ک توی این حرفه قرارم داد ازش ممنونم ب هر حال❤