2410
2553
عنوان

دکتر زنان در شیراز

488 بازدید | 12 پست
سلام دوستان دوستم از بوشهر میخواد بیاد شیراز واسه زایمان دکتر خودم 5 سال پیش مینو ذوالقدر بود عالی بوووود ولی میگن الان دیگه زایمان انجام نمیده حالا شما میشه یه دکتر زن که طبیعی اپیدورال انجام بده معرفی کنین ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ختم قرآن http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1037439&PageNumber=1 الهی به امیدتو
دوستای گلم اسمم فرشته هستش*خداجونم شکرت که کاشکی مامان بشم مامان شد* (خدایا منو ببخش اگه خواسته هام ازت زیاده...) ،عشقمو همیشه در پناهت حفظ کن ،خدایا نگهدار همه ی بچه ها باش ،حالاکه بهم این نعمتو دادی واسم تاآخرحفظش کن. ***** یاامام رضا*****
2714

متخصص درمان بیماری زنان دکتر آمنه مظفری خیلی خوبه من بیماری بی اختیاری ادرار داشتم بعد از زایمان مشکلم بدتر شد  تعریف دکتر آمنه مظفری  از دوستم شنیدم و رفتم مطبشون تحت نظرشون و  با دو جلسه  لیزر درمان شدم ممنونم ازشون ادرس مطب خانم دکتر مظفری خیابان اردیبهشت غربی روبروی کوچه ششم ساختمان اردیبهشت تلفن خانم دکتر 09034164578

متخصص زنان شیراز دکتر زهرا طباطبایی هست من بیماری زگیل تناسلی داشتم و خیلی درد میکشیدم و درد داشتم و رفتم مطب دکتر زهرا طباطبایی و دکتر درمان کردن زگیل تناسلی منو و الان هیچ عفونت و قارچ و زگیل تناسلی ندارم و ممنونم ازشون آدرس دکتر طباطبایی : شیراز خیابان قصرالدشت نرسیده به عفیف آباد روبروی داروخونه مصلی نژاد ساختمان آرانیک طبقه چهارم موبایل واتساپ 09177538893

تلفن مطب 07136284183