2733
2734
عنوان

وقتی خانواده همسر سابق یا خودش

395 بازدید | 19 پست

تو رو خدا بخونید. تا آخر بهم بگین. 

من رفتیم ی مغازه با شوهرم. پدرشوهر سابقمم بود اولش نشناخت‌ منو بعد ک شناخت داشتم لباسا نگاه میکردم اومد ب بهانه لباس کنار زل زده ب من حتی زدم رفتم اونور مغازه این باز اومد نگاه کرد چند دقیقه دیگه یه نگاه ب شوهرم کرد و رفت 

خیلی نابلد نگاه می‌کرد ک ب شوهرم نگاه کردم دیدم اونم متوج شده و داره نگاهش میکنه. 

چند وقت پیشم شوهر سابقم دیدم رو موتور منو دید ی نگاه کرد منو ی نگاه حقیرانه کردم رومو برگردوندم اونم محل نداد رفت. 

ولی چند روز پیش مامانمو دیده بود مامانو میگفت اینقدر نگاه می‌کرد. زن زده بود. 

داییم میگفت پسره میبینه ما رو خیلی نگاه میکنه. خاله هامم میگفتن. 

دلیل کار‌‌ون چیه. خود‌شون یهو زدن زیر همه چی. پسره غیب شد. 

فقط میخام لهمم دلیل ین نگاه های خیره ب فامیلای من چیه. 

نمیخام بگم ب اینا برسم ک نکته دوسم داره یا... اولم متاهله. دوما من اصلا از اولم وسش نداشتم. و داستان داره عقدمون. سوما الان شوهرمو با دنیا عوض نمیکنم و خیلی خیلی از اونا سر تر هستش

این حساب مال 3 نفره 👆👌✌️

چهارما مگه شهرتون چقدر جمعیت داره ک اینقدر همه هم رو میبینن؟؟؟

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدر همو میبینید 

شهرتون کوچیکه؟

محلش نذارید بی فرهنگن زل زدن نشانه بی ادبیه

♥️هموطنان گلم، نیاکان ما انسانهای شریفی بودند، شما هم دق دلی سختی روزگار را سر افغانها خالی نکنید، باهاشون جوری رفتار کنید که دوست دارید با خودتون تو آمریکا و اروپا اونجوری رفتار بشه♥️خدایا مادرمو قبل از صدسالگیش ازم نگیر، اگر هم برات مقدوره من را مادر یه دختر (ترجیحا چشم سبز) بکن که سه تایی مادر و دختر و مادربزرگ با هم  لذت ببریم.♥️ سلامتی چشم و صورت و پاهامو به تو میسپارم.♥️
2738

همه چی یطرف چقد نگاه تو نگاه شد .خب چشم دارن نگاه میکنن یچیز کاملا عادیه

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
شهر ما ی شهر کوچیکه عزیزم

چقدر سخت ک‌همو‌میبینین‌ولی

اما طبیعیه

تپش قلب نمیگیری میبینیش؟

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
2706