2410
2553
عنوان

مزاج شناسی ( خانم هایی که باردارن حتما بخونن )

| مشاهده متن کامل بحث + 1344621 بازدید | 9350 پست
سلام حسنی جونم
من تازه با تاپیکت آشنا شدم ولی صفحات اول را خواندم، موضوع راجع به شوشومه، اونطور که از مطالبت فهمیدم مزاجش صفراویه چون بینی بزرگه داره موهای چرب ، صورت و بدنش جوش میزنه، به چیزی هم گیر نمیده، فوق العاده گرمی و شیرینی دوست داره و اصلاً تحمل گرما را نداره زود عصبانی میشه و زود هم خاموش میشه و انگار نه انگار که اتفاقی افتاده خیلی هم خیار دوست داره
مشکلم اینجاست که از 16 سالگی علائم کولیت روده پیدا میکنه و چند سال مداوم دارو میخوره تا اینکه عائمش بهتر میشه گرچه هنوزم اگه یه باد بهش بخوره دلش درد میگیره و زود باید بره دستشویی، اما تقریبا 2 ساله که واسه کولیتش دارو مصرف نمیکنه
ما 3 ساله که ازدواج کردیم و شوشو میخواد که روی پای خودش بیسته با پس اندازی که داشتیم دنبال خونه بود که به جایی نرسید و خیلی نامید شد و توی روحیه اش اثر گذاشت و افسرده شد و پیش مشاور و بعدش روانپزشک رفت و داروی اعصاب استفاده میکرد، یه آزمایش کلی داد که متوجه شد آنزیمهای کبدش خیلی بالاست و کبدش چرب شده و دکترش یک دفعه داروهای اعصابش را قطع کرد
راستی یک سال و نیمه که من شاغل شدم و بخاطر شیفت شوهرم اون روزهایی از هفته را3 -4 ساعت تنها توی خونس گرچه با مامان شوشو اینا زندگی می کنیم اما نمی دونم این تنهایی هم روش اثر داشته یا نه؟گاهی میگم نکنه بی حوصلگیش تقصیر من باشه؟
نا گفته نگذارم که شوشو تا یه سردرد کوچیک میگیره یه بروفن یا یه استامینوفن کدئین حتماً باید بخوره و اگه یه کم علائم سرماخوردگی پیدا کنه 2 تا 2 تا قرص سرماخوردگی بزرگسالان میخوره و یه دو سه روزی هم آموکسی سیلین و گوشت مصرفیمون هم گوشت گاو و مرغ و هر روز یک وعده برنج را داریم(پیش مامان شوشو غذا میخوریم اما کم کم میخواهیم بریم مستاجری و جدا بشیم)
الان هیچ داروی خاصی مصرف نمکنه اما میخواد پیش دوباره پیش روانپزشک بره و از عادتهاشم اینه که ناخن هاش را میجوه بین غذا و بعدش حتی بعد از صبحانه آب سرد میخوره ... کارش شیفتیه 2 روز، روز کار، 2 روز، عصر کار، 2 روز، شب کار و 2 روز بعدش استراحته تمرکزش پایینه قصد ادامه تحصیل داره اما من باید بشینم کتاب را براش بیارم تا اینکه 2 خط بخونه و کتاب را بگذاره کنار و خدا میدونه کی دیگه بره سراغ کتابش.... علاقه زیادی به تلویزیون دیدن داره و همه زمانی که تو خونه تنهاست را تلویزیون میبینه از کاهای کشاورزی لذت میبره
نمی دونم از شیفته کاریشه یا نه اما زیر چشماش کوده و سیاه چایی زیاد میخوره شیر اصلاً نمی تونه بخوره اما ماست و دوغ میخوره و یبوست نداره
میخواستم کمکم کنی که این مشکلات کبد و روحیه اش حل بشه و تمرکزش خوب بشه و در ضمن میخواهیم برای بچه دار شدن هم اقدام کنیم مزاج خودم هم فکر کنم بلغمیم اما خیلی متعادلم از سر ما و گرما ناراحت نمی شم اما مثل شوشو نمی تونم گرمی بخورم و پوستم سفیده جوش ریز میزنم و موهام هم چرب نیست و معمولیه یبوست ندارم و علاقه زیادی به میوه جات دارم مرسسسسسسسسسسسسسی

💕الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حسنا جون من میخوام برای بارداری اقدام کنم. میشه بگی باید چیکار کنم؟چی بخوریم من و شوهرم؟من کم کار تیروئیدم دارم اما دارو میخورم و کنترل شدست.میشه اگه تو صفحات قبل گفتی شماره صفحشو بهم بگی؟هرچی میگردم پیدا نمیکنم.تورو خدا راهنماییم کن.
سلام عزیزانم ....

متاسفانه فعالیت در این سایت برای من خیلی محدود شده ...

انشاالله فعالیتم رو جور دیگری آغاز میکنم و مدام سر میزنم ...

تعداد زیادی از مطالب نوشته شده پاک شده ... و من هم فرصت نوشتن مجدد اونارو ندارم ...

ار کمی صبور باشید دست پر بر میگردم ...

بووووووووس
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
2720
حسنا جان نماز روزه هات قبول باشه خانومی...........

حسنا توروخدا قول بده تا وقتی نی نی سایت هست اینجا بمونی.... خیلی میترسم دیگه پیدات نکنم..

از مدیریت چه جوری تقاضا کنیم ؟؟من خودم قول میدم تا اونجایی که بتونم تلاش کنم فقط یادم بده........

حسنا جان عزیزم
من تمام صفحات گم شده مزاج شناسی رو برات گذاشتم البته توی این تاپیک
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=105504
اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ ـــــــــــــــ ماشاءالله لا حول و لا قوه الا باالله العلی العظیم
2714
دخترم دیدی پاپیکو ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
قابل استفاده هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ ـــــــــــــــ ماشاءالله لا حول و لا قوه الا باالله العلی العظیم
سلام حسنا جون. من سندرم تخمدان پلی کیستیک . سندرم روده تحریک پذیر با علایم اسهال و کم کاری تیروئید از نوع اتوایمیون دارم از طرفی هم خیلی ترسو هستم و اضطراب شدیدی دارم . دکتر ثاقبی در مشهد طبع من رو سودا تشخیص داد. اما دکتر حسنی بلغم. و من با توجه به اینکه میدونستم هر سه بیماری من نوعی بیماری خودایمنی است برای همین اصل رو بر بلغمی بودن خودم گذاشتم و درمان خانم دکتر حسنی رو ادامه دادم. که شامل کپسول مفتاح، دوسین ، شربت شونیسل، کپسول سعد ثعلب و رازیانه، سرکه انگبین و جوشانده اسطوخدوس گل گاوزبان و دارچین ، مخلوط یک قاشق سنجد به اضافه 5 قاشق عسل هر شب. اما روز به روز سندرم روده تحریک پذیرم بدتر میشه به طوری که میدونم ناشکریه اما دیگه خیلی دارم به مرگ فکر میکنم و از زندگی خسته شدم. میشه منو راهنمایی کنی الان درمان سندرم روده تحریک پذیرم برام از هر چیزی مهم تره.
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم
سلام دوستای خوبم ...

واااااااااااای مرسی سار عزیزم ... خیلی لطف کردی .... بووووووووووس بووووووووووووس
سار عزیزم واقعا گل کاشتی ... کاری کردی که خودمم وقتشو نداشتم ...
یه لطفی میکنی ؟؟

هر چی جمع کردی برام ایمیل میکنی ؟؟؟ مرسییییییییییی

حسنا جان من تا صفحه 239 که از اول تاپیک حذف شده را اونجا گذاشتم
2706