2726
عنوان

مزاج شناسی ( خانم هایی که باردارن حتما بخونن )

| مشاهده متن کامل بحث + 1344679 بازدید | 9350 پست
فکر کنم همه صفحات را برگردوندند من که الان همه را دارم
حسنا جون من یه سوال داشتم انشالله که فرصت داشته باشید منو راهنمایی کنید:
من با توجه به اینکه مزاجها را خوندم اما متوجه نشدم جزئ کدومم اما خودم حس می کنم طبعم سرده ، موقع خواب آب دهانم بالشتم را خیس می کنه بعض وقتها خیلی تکرر ادرار دارم هر چند دقیقه معذرت می خوام می پرم تو دستشویی و توی لگنم احساس سرمای شدید و درد دارم خصوصا نزدیک به پریویدیم یا وقت اتمام پریویدی به طوری که تمام باسنم یخه جدیدا هم زانوم شدید د می گیره کمی رگ پشنت پام قرمز شده بود ترسیدم که واریس گرفته باشم اما فکر می کنم هون هم از سردی بدنم باشه ..... با اینکه معولا کف دستهام همیشه داغه .....
من چون ایران نیستم دسترسیم به مواد گیاهی صفره اگه امکان داره دستوراتتون غذایی باشه یه دنیا ممنون
حضرت محمد «صل الله و علیه و آله»(ازدواج کنید و فرزند بیاورید و زیاد هم فرزند بیاورید چرا که من به زیادی و کثرت شما امت اسلام در مقابل سایر امت ها در روز قیامت افتخار می کنم حتی به بچه های سقط شده شما افتخار خواهم کرد) **** منم دوست دارم دو تا دختر و دو تا پسر خدا بهم هدیه کنه ****

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حسنا جان کجایی؟؟؟
حضرت محمد «صل الله و علیه و آله»(ازدواج کنید و فرزند بیاورید و زیاد هم فرزند بیاورید چرا که من به زیادی و کثرت شما امت اسلام در مقابل سایر امت ها در روز قیامت افتخار می کنم حتی به بچه های سقط شده شما افتخار خواهم کرد) **** منم دوست دارم دو تا دختر و دو تا پسر خدا بهم هدیه کنه ****
با عرض سلام خدمت دوستای عزیز من کاربر جدید هستم حسنا جان خیلی ماهی .امیدوارم خدا شما را وسیله ای برای مشکلم قرار بده. نه ساله نازایی دارم دکترا می گن دهانه رحمت یه چیری ترشح می کنه که اسپرم را می کشه برای همین باردار نمیشی حقیقت دیگه شب وروز ندارم همه کارم شده فکر کردن و گریه کردن تو را خدا بگو چه کار کنم.
2728
سلام چرا کسی نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حسنا جون سلام. دائما حس میکنم عفونت زنانگی دارم. اعصابم بهم ریخته..... لطفا کمک کن. چی بخورم.
خدایا هزار مرتبه شکرت « یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ لى کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ (ع) »...
2706