2726
عنوان

سلام بارداری لطفا بیایین

81 بازدید | 10 پست

من دوسه روز پریودی عقب انداختم ولی بی بی زدم یه خط خیلی کمرنگ افتاد بعدش دوروز بعدش پریود شدم الان ۴روز میشع پریودم بنظرتون چرا اون خط کمرنگ افتاد تو بی بی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پیش میاد عزیزم فقط وقتی پررنگ شد میشه مطمئن شد

اها مرسی عزیزم حالا اگ فردا پس فردا خوب شدم اقدام میکنم با امیدخدا برام دعا کنین زود باردار بشم و بچم پسر بشه یه دختر دارم دلم میخواد داداش گیرش بیاد هر روز میگه داداش میخوام اسمشم انتخاب کرده

حتمالا خون یا پروتئین تو ادرار بوده  برا منم یه بار همینطوری شد  چققققققد ذوق داشتیم و خ ...

منم نشستم کلی گریه و قلبم شکست یه دختر دارمم مشکلات زندگی دارم ب همه دروغ گفتم ک باردارم اخه دعوای خانوادگی پیش اومد خواستن طلاقمو بگیرن گفتم باردارم خدا کمکم کنه این چند روز ک پریودیم خوب شد اقدام کردم زود باردار بشم و بچم پسر باشع ب حق امام حسین توکل بخدا برام دعا کن

اها مرسی عزیزم حالا اگ فردا پس فردا خوب شدم اقدام میکنم با امیدخدا برام دعا کنین زود باردار بشم و بچ ...

آخی عزیزدلم 

پس همون بعد پاکی اقدام کنید امکانش بیشتره انشالله هرچی صلاحه🤩

اول وآخر خودتی وخدا تماااام