2737
2734
عنوان

شکل ظاهری یامورفولوژی اسپرم

9326 بازدید | 33 پست
سلام دوستان عزیز .کسی میدونه توازمایش انالیز اسپرم اگه همه ی موارد نرمال باشه وفقطمورفولوژی اسپرم کمتراز نرمال باشه چه تاثیری روری باروری داره؟ممنون میشم جواب بدین.
رنگین کمان سهم کسانی است که تاآخر زیر باران بمانند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی مامان زهراجان.امامیخوام بدونم این اسپرمهای ابنرمال هم باتخمک ترکیب میشن واگه اره .این نوع اسپرم باعث ایجادمشکل درجنین نمیشن؟
نی نی گل جون باعث سقط میشه یعنی نمیتونه تخمک رو کامل بارور کنه البته خداروشکر همسر شما اسپرم نرمالم داره همسر من فقط 6%نرمال داشت که فقط میتونستیم ای وی اف کنیم که اونم منفی شد
خدا جون بابت دخمل خوشگلم ممنونم ازت هیچ وقت اد امید‌خدا نا امید نشید‌
ثناجون مرسی که جواب دادی.انشاا... توهم به زودینتیجه میگیری برات دعا میکنم.داروی خاصی نیست که بشه تعداد این اسپرمهاروکاهش داد؟
2738
سلام دوستان
ثنا جان ما هم دقیقا مشکل شما را داریم البته برای همسرم تحرکش هم پایینه.کدوم دکتر می رین؟ به همسر شما دارو ندادن؟
هر رفتنی رسیدن نیست ولی برای رسیدن راهی جز رفتن نیست.
نی نی گل جون مطمئنی واریکوسل نداره ؟ چون بعضیا باعمل واریکوسل مشکلشون تقریبا حل میشه شوشو من فقط از داده خودش واسع معاینه پیش دکی نرفته

بچه ها جون اگه میتونید یه شب با روغن بادم یه شب هم با روغن زیتون بیضه هاشونو چرب کنید خیلی خوبه تاثیر گذاره شوشو من کلومفین اپوپنتوکسی فیلین ویتامین ای وسی خورده جدیدا هم دکتر خودم بهش کیومکس داده

اپوپنتوکسی فیلین رو تحرکش تاثیر مثبت داشت دکتر پویان خیلی خوبه اگه میتونید برید پیشش متخصص ارولوژهستش
خدا جون بابت دخمل خوشگلم ممنونم ازت هیچ وقت اد امید‌خدا نا امید نشید‌
ثناجون اخه جواب ازمایش رو به دکترزنان نشون دادم گفت چون خیلی کم بانرمال فرق داره بنابراین همون نرمال درنظرمیگیریم.اما 1.5ساله درحال اقدامم ولی نتیجه ای نگرفتم .بقیه ی ازمایشات روهم انجام دادم حتی عکس رنگی همه سالم بوده.فقط هورمون مردانه ی من کمی بالابود که باخوردن 1ماه قرص اومد درحد نرمال.من یه دختر 1ساله دارم وبرای دومی درحال اقدامم
2706