2726
عنوان

اگر همسرتون به موی زائد حساس باشه چه میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 63426 بازدید | 284 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جان من راهکار خوب بدین هنوز زنش نشدم ولی خب قرار مدارمونو گذاشتیم.

هنوز زنش مشدی و این توقعاتو ازت داره؟ 

به نطرم تو انتخابت تجدید نطر کن 

پوستت کندس بیچارت میکنه بعدا

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2728

متاسفانه اون حساس نیس ولی من خیلییی بدم میاد جلوش ححتی انگشتم مو داشته باشه ولی راهی پیدا نکردم 😖😖

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
یعنی بشینم بهش بگم اینا رو؟ بگم این تقاضات منطقی نیس یا اینکه بعدا اگر گیر داد عملی اون وقت بهش بگم؟

بگو من خودمم حساسم خیلی اما من انسانم موی بدنم طبیعیه اگه نبود خدا تو بدن همه نمیذاشت و براش توضیح بده تو انواع روش ها یکم فرصت میخاد تا دوباره برداری موهارو

سعی کن بندازی تو دوران پریودت اون دورانو

خب دوست عزیز لیزر که همیشه نمیخواد بری تا ایرانی۶جلسه میری یعنی ۶ماه 

بعدشم ۶ماه ی باره 

گرونم باشه وقتی اقا اینطوری میپسنده موظفه هزینه شو تقبل کنه 

بعدم شما که میری اپیلاسیون 

هربار که میری دوش بگیری پودر موبر بزن عالی میشه به قدری دیگه کم میشه که فاصله اپی رفتنات بیشتر میشه

لیزر هم ممکن عوارض داشته باشه....ژیلت کن البته اگه موهات خیلییییییی کلفت نیست ونازکه

ن عوارض نداره من‌ سیبلامو لیزر کردمممم الان جلسه نهمَمه داره کم کم ازبین میره دیگه مو درنمیاد

🎈🙂
2706