2703
2553
عنوان

بچه ها ازدست شوهرم خسته شدم

230 بازدید | 15 پست

هرکاری میکنیم میره به خونوادش میگه 

یه برنامه میریزیم واسه آینده یهو میبینم از خونوادش میشنوم 

امروز کلی دعوامون شد میگه خونواده ام هستن باید باشون مشورت کنم 

خسته شدم واقعا 

شما بودین چیکار میکردین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه باهاش مشورت ن‌کن 😁

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2456
خانوادشه،عزیزن،محترمن.باید بگه. تو نبودی ،اونا بودن

واقعا میگی ؟

یعنی چی ؟

شاید من نخوام همه از جیک وپوک زندگیمون باخبر باشن 

این زندگی ماست همون طور که هیچ کس با ما مشورت نمیکنه چرا ماباید مشورت کنیم ؟

2714

😅😅 وای این مردا چرا اینجورین .  برا من مثلا قراره بریم عروسی خودم چند میگم قراره برم فلان جا میگه نه نمیری بعد که مادر شوهرم بهش میگه چرا نمی‌ذاری لحظه آخر بهم میگه با مامانم حرف زدم برو . 

ولی اینجور مواقع دیگه سرمو هم ببرن نمیرم .

😅😅 وای این مردا چرا اینجورین .  برا من مثلا قراره بریم عروسی خودم چند میگم قراره برم فلان جا ...

دقیقا 

چند وقت پیش قرار بود بریم عروسی دایی شوهرم 

یهو پسر کوچیکم مریض شد گفتم تو برو من نمیتونم بیام 

کلی دعوا که حتما باید بیایی تا مامانش زنگ زد گفت نیاد گفت باشه مامانم گفته نیا

واقعا میگی ؟ یعنی چی ؟ شاید من نخوام همه از جیک وپوک زندگیمون باخبر باشن  این زندگی ماست همو ...

اگع مثل من حساسی که همه خبردار نشن بعد اینکه همه خبردار شدن تصمیمتو عوض کن بهشون بگو دیگه نظرمون عوض شد . 

اگع مثل من حساسی که همه خبردار نشن بعد اینکه همه خبردار شدن تصمیمتو عوض کن بهشون بگو دیگه نظرمون عوض ...

واییی از دست این بچه ننه ها خسته شدم واقعا 

من تا لحظه اخر چیزی به کسی نمیگم ‌

حتی حاملگیم هم تا دوماه به هیچ کس قرار بود نگم همون روز اول که بی بی چکم قرمز شد خونوادش زنگ زدن🤦🏻‍♀️

2706