2726

۱۹ سالمه ی دختر ۴ ساله دارم از زندگیم راضیم فقط کاش دیرتر بچه دار میشدم مثلا ۲۷ یا ۲۸ 

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وایی ۱۹ساله بچه داری؟

اره متاسفانه سن کم حامله شدم خیلی پشیمونم

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!

من از سی سالگیم راضیم خیلی

آرامشی ک الان دارم خیلی خوبه

تازه نسبت ب ۲۰ سالگیم هم جوونترم هم روحیه بهتری دارم کودک درونمم فعالتره

چون من تو ۲۰ سالگیم درگیر خیلی چیزا بودم

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤
چند سالگی ازدواج کردی😳

۱۴ عقد ۱۵ ازدواج