2733
2734
عنوان

خانمهایی که ماشین ظرفشویی دارین....

285 بازدید | 34 پست

سلام دوستان 

می‌خوام ماشین ظرفشویی بگیرم نمیدونم چه مارکی بگیرم. هر کسی یه چی میگه. شماها که استفاده کردین چیو پیشنهاد میکنید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ال جی خوبه

من دیدم آدمایی که سرشون شلوغه وقت پیدا میکنن.دیدم آدمایی که ارتباطشون بده خوب ارتباط برقرار میکنن.دیدم اونایی که نمیتونن خوب چت کنن خیلی سریع جواب میدن و یه پاراگراف کامل مینویسن.دیدم اونایی برای یه رابطه آمادگی ندارن توی دوبار هم صحبتی آمادگی پیدا میکنن، همه ی اینا رو گفتم که بدونی اگه یکی تو رو بخواد و واقعا دوستت داشته باشه لازم نیست که تو ازش بخوای:) 
2738

منو مامانم الجی داریم مامانم ۱۰ سالی میشه 

من ۳سال حدودا

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
من ال جی دارم ، مادر و خواهر بزرگم‌بوش دارن راضین ، خواهر کوچیکم‌سامسونگ‌داره راضیه ،، کلن خوبه کمک ...

منم میخواستم بوش بگیرم ۲۴تومن بود پول لازم شدم از پولش برداشتم. الان که رفتم بگیرم دیدم ۳۴ شده دیگه نمیتونم

منم میخواستم بوش بگیرم ۲۴تومن بود پول لازم شدم از پولش برداشتم. الان که رفتم بگیرم دیدم ۳۴ شده دیگه ...

بله همه‌چیز گرون شده ،، ولی خانم  عزیز اگر خرج‌واجب دیگه ای تو زندگی داری بجز ماشین ظرفشویی ،، پولتو بزار برای اون‌کار  ،،، درسته خیلی خوبه داشتنش ولی نداشتنش کمبود بزرگی نیست 

2706