2737
2734
شال گردن نه ها. شال روسری مستطیل
رَبِّ إِنِّی لِما أَنْزَلْتَ إِلَیَّ مِنْ خَیْرٍ فَقِیرٌ (قصص/24) . پروردگارا ، من به هر خیری که سویم بفرستی سخت نیازمندم.
کشباف خوب نمیشه ساده بباف
بارداری مثل یک جور جادوست. جادویی که همه چیز را تغییر می دهد. جادویی که تو را تغییر می دهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض می کند. بعد از این کسی هست که تو را مادر صدا خواهد کرد. مادر.❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنونم . یعنی یک دور کامل رو یه دور زیر. درسته دیگه ؟
رَبِّ إِنِّی لِما أَنْزَلْتَ إِلَیَّ مِنْ خَیْرٍ فَقِیرٌ (قصص/24) . پروردگارا ، من به هر خیری که سویم بفرستی سخت نیازمندم.
2738
خوبی مریم جووووووون؟؟؟؟؟چه خبر؟؟؟؟؟
بارداری مثل یک جور جادوست. جادویی که همه چیز را تغییر می دهد. جادویی که تو را تغییر می دهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض می کند. بعد از این کسی هست که تو را مادر صدا خواهد کرد. مادر.❤️❤️❤️
دونه اولی رو نبافی جمع نمیشه
هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
مریم 64اگه بتونی توری ببافی خیلی شیکتر میشه ساده ببافی یه.عالمه وقت میذاری شال شیکی در نمیاد
بخوای ساده ببافی باکمترین قیمت تو بازار فراوونه چشاتو واسه.ساده خسته نکن گلم.
2706