2726
من الان بعد نه روز جواب ازم شده مثبت با بتای بیشتر از 200 علائمم فقط سینه درد دارم
ادعونی استجب لکم و...لا تقنطوا من رحمه الله..خدایاگفتی مرابخوانید تا اجابت کنم وهیچگاه از رحمتم ناامید نشوید ...مرادریاب
خیلی مبارک باشه عزیرم نه اصلا کم نیست نگران نباش

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مبارک خانومی, از الان بخای اینجوری استرس داشته باشی ک هیچ, اینقد ازمایش باید انجام بدیک این چیزی نیس پیشش, ب من تو هفته ۸گفت قلبش تشکیل نشده باید سقط کنی دوتا ماما دیگم همینو گفتنرفتم پیش دکترم گفت دو هفته هم وایسا , الان ماشالله بچم بیست ماهشه , تو ماه ۵ هم غربالگری دومم بد شد همه گفتن باید بندازیش اما دکترم گفت نه سونوت خوبه , در کل ازمایشا خیلی ترس میندازن ب دل ادم باید صبور باشی
اره شوهرم تازه عمل کرده وفبلا یک بارداری پوچ داشتم براهمین نگرانم کسی بوده با این وضعیت
ادعونی استجب لکم و...لا تقنطوا من رحمه الله..خدایاگفتی مرابخوانید تا اجابت کنم وهیچگاه از رحمتم ناامید نشوید ...مرادریاب
ممنون یعنی میشه عدد تیتر از این بیشتر باشه اخه بیبی هام بعد سه روز قشنگ خط افتاد وباز بعد دوروز بیبیم خطش پررنگ تر شد نمیدونم دیگه به خدا میسپارم ودگه تا اخر این ماه صبر میکنم بعد میرم سونو
یعنی همون ازمایشگاه که تیتر بتا ندادم برم دوباره از بدم اشکال نداره؟
صدف جون بهش چهار مغز وعسل ودارچین وکلا گرمی دادم وابگوشت با نخوداب زیاد دادم همین قرص سلنیوم وکیوتن هم میخورد تورو خدا برام دعا کنین عددش بره بالا
2706