2726
عنوان

کبودی الت پسرم پس از ختنه طبیعیه؟

8605 بازدید | 7 پست
دیشب با حلقه ختنه شده.دو ماهو نیمش هست.دکتر گفت اگه کبود شد اشکالی نداره ولی من نگرانم.خانمایی که ختنه با حلقه داشتن نی نی هاتون کمکم کنید
من پسرم رو با جراحی انجام دادم که اولش آمپول بی حسی زده بود بخاطر اون یه کوچولو کبود شدخ بود که بعد از چند روز خوب شد
یک دست جام باده و یک دست زلف یار رقصی چنین میانه میدانم آرزوست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مامانا پسرم بعد از ده روز افتادن حلقه سر شومبولش رنگ یاسمنی یا کبودی داره خیلی خیلی نگران شدم لطفا اگر تجربش را دارید بگید مممممننننووونن میشم.

ترسها همان اتاقهای تاریک بافته ذهن ما هستند که باروشن شدن چراغ دانش   دروغ بودن انها اشکار میشود.

سلام مامانای خوب دختر دوازده سالم چند روزه که  تو پی پی کمی حالت بلغم شبیه سفیده تخم مرغ داره بردمش دکتر گفت که مال سندرم روده تحریک پذیره همون اصطلاحا IBSالان نزدیکیای امتحاناتشه دکتر گفت علتش استرسه الان تورزیم غذاییش تغییراتی دادم واسترسشم کم کردم دوروزی هست  خیلی کم شده کمی خون هم توش بود احتمال دادم مال غذای رنگیه مثل سس یا توت فرنگی یا گوجه فرنگیه  لطفا اگه تجربش رو دارید راهنمایی کنید ممممننننون

ترسها همان اتاقهای تاریک بافته ذهن ما هستند که باروشن شدن چراغ دانش   دروغ بودن انها اشکار میشود.