2726

بیاین اگه تجربه ای دارین بگین

چه کار کنیم چی بخوریم

چه کاری برامون ضرر داره

چی خیلی خوبه ؟؟؟؟غذا چی خوبه ؟؟

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سوپ و مایعات 

دکتر رفتین؟

علائمتون چی هست؟

سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)

استراحتتو زیاد کن، مایعات زیاد بخور، اگه تب داری، ناپروکسن بخور

ابمیوه طبیعی خوبه. قرص ویتامین سی روزی یدونه

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

دمنوش اویشن و رزماری و کاکوتی 

من اماده شو خریدم برند مهر گیاه

سرم زدیم …

سرم زدن خیلی جوابه 

دیگه اینکه سوپ …

خوااااااب…

اب هویج و اب پرتقال طبیعی

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎
آب هویج و اب سیب بخورین عصاره گوشت تو شیشه حتما درست کن حسابی جون میگیرین

اب سیب برا تب خوبه دیشب دکتر گفت سریع گرفتیم 

ولی اب هویج نگرفتم 

دستت درد نکنه عزیزم

عرق شیشه هم درست میکنم چشم

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

مرتب سوپ بخورین توش گوشت گوسفند یا بلدرچین بریز .عصاره گوشت تو شیشه درست کن بخورین .آب هویج مرتب .آویشن دم کن پشت هم بخورین .عسل وآبلیمو تو چایی بریز بخورین .یعنی مرتب ها کلا در حال خوردن باشین هر چی بخورین وبرین دستشویی زودتر از بدنتون بیرون میره.فقط رسیدگی کمکتون میکنه

سوپ و مایعات  دکتر رفتین؟ علائمتون چی هست؟

بله دکتر رفتیم 

من خودم اول تب و لرز 

بعد دو روز همسرم با تب و بدن درد 

منو همسرم و دخترم باهم گرفتیم سوپ، اش، کباب، مرغ ابپز، ماهیچه، سیب زمینی و تخم مرغ ابپز، فقط درست م ...

خداروشکر بهتر شدین چند روز طول کشید ؟؟؟

2706