2733
2739

از وقتی چاق شدم دیگه پریود نمیشم پلی کیستیکی شدم،چربیای شکمم باید آب بشه،اون وقت صورت و سینه و باسنم همشون میره خیلی زشت میشم😔 با ورزش نمیشه جاهایی که دوست دارمو پر کنم؟صورت خیلی مهمه صورتم لاغر بشه دماغم میزنه بیرون استخونی میشم بهم نمیاد😐😔😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کم کن بابا چیکار ب زشتی داری چاقی خودش زشت تره بخدا 🤕🤕

اخه من طوری نیستم که تو ذوق بزنه یعنی اندامم قشنگه ولی هر کاری میکنم پریود نمیشم به جز قرص، خب من تا اخر عمرم نمیتونم که قرص بخورم باید شکمم بره تخمدونام فعال شن ولی باسن صاف و سینه صاف بهم و صورت کوچولو اصلا بهم نمیاد😔

2728
با ورزش میشه تا جایی که میدونم حداقل به باسن فرم داد اما درهرحال چاقی بدتره جانم

اخه من ۵۷ کیلوام قدم ۱۵۸،چاق انچنانی نیستم منظورم چاقی و چربی شکمه که باعث شده تخمدونام تنبل شن،به هر حال سلامتی مهم تر از زیباییه😔

اخه من ۵۷ کیلوام قدم ۱۵۸،چاق انچنانی نیستم منظورم چاقی و چربی شکمه که باعث شده تخمدونام تنبل ش ...

پس اصلا نباید وزن کم کنی وزنت نرمال هست

چی میگی ۱۰ کیلو آخه

مشکل   چاقی شکمی با ورزش مناسب حل میشه 

باشگاه ثبت نام کن فکر نکنم رژیم لازم باشه اصلا

فوقش شیرینی نخور اصلا 

فست فود تا حد امکان کمتر

ورزش اوصولی مشکلت رو حل میکنه

پس اصلا نباید وزن کم کنی وزنت نرمال هست چی میگی ۱۰ کیلو آخه مشکل   چاقی شکمی با ورزش مناسب حل ...

آره اینم هست من فکر میکردم نمیشه فقط یک عضو بدن رو لاغر کرد حتما باید کلا وزن کم کنی، باید یه مربی خوب پیدا کنم مشورت کنم ببینم میشه یا نه،ممنون عزیزم 

2738