2733
2734

ماه قبل در روزهای تخمک اقدام ب بارداری کردم اما دیروز پریود شدم .. خیلی نا امید شدم .. نمیدونم چرا باردار نشدم مشکل خاصی هم ندارم.. شما با یکبار اقدام باردار شدید؟

منک اقدام نکردم ولی اینجا شنیدم تا ۶ ماه ۷ ماه خیلی ها اقدام کردن برای بارداری ب یک بار ک نیس نگران نباش

لطفا برام‌دعاکنیدمشکل کارشوهرم حل بشه و وضع مالیمون خوب بشه... صلوات بفرستین برای ظهور اقا امام زمان💝

عزیزم اگر سالم باشی هم یک سال طول میکشه،کلا اگر هیچ مشکلی نباشه هم شانس بارداری تو هر رابطه جنسی ۲۵ درصده، نه هیچکس با یک بار باردار نشده

از چشم افتادن مقوله ایه که با هیچ دوست داشتنی برابری نمیکنه،میبینیش، اتفاقا دوستشم داری ولی نسبت بهش بی تفاوتی..... از چشم افتادن تو دلشکستگی محض اتفاق میفته 💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه عزیزم نگران نباش هرماه احتمال بارداری فقط ۲۵ درصده اونم اگه دو طرف سالم باشن پس نگرانی نداره اگه تا ۶ ماه اقدام کردی و نشد برو دکتر .موقع اقدام هم یه بالشت کوچیک بذار زیر کمرت ک کمرت بره بالا و منی بیرون نریزه و تا یکی دوساعت دسشویی نرو ان شاالله ک ماه بعد مامان بشی

2738
چیکار

بهش فک نکن و بسپرش به خدا و ازش بهترسن چیزارو بخاه بعدشم مگه تو کارو زندگی نداری بلند شو به بقیه گارات برس شام قورمه سبزی درست کن به خودتم برس شب که شوهرت اومد کلی بخندید و حرف بزنید بابا زندگی دوروزه این حرفو کسی داره بهت میزنه که جمعه پیش جنینشو از دست داده فقط از حدا بهترین چیزا رو بخاه و دیگه بهش فک نکن