2726
عنوان

به نظرتون منظوری داره😶😂

63 بازدید | 4 پست

ما یه فامیل خیلی نزدیک داریم که وقتی ت اینستا استوری و ...میزارم اکثرش رو ریپلای میکنه و ... من کوتاه میکنم حرف رو اون هی میخواد طولش بده هی قلب و گل می‌فرسته یه بارم ی پروف گذاشتم ک روسری نداشتم خیلی دستوری دایرکت داد پروفتو عوض کن ک جوابش رو ندادم عوض نکردم🥴امشب یه استوری گذاشتم طنز بود یکم اونم ریپلی کرد شروع کرد ب حرف زدن و چندتا پست طنز فرستاد منم زود جمع کردم حرفو بعد گیر داده بود ک برام تو تلگرام پروکععسی بفرس

من در جهنم خودم را یافتم بدون تظاهر،درمیان عربده های پاک ترینشان!💚

منم هی میپیچوندم دوس نداشتم اونجا هم چت کردن رو شروع کنه براش لینک فرستادم که الکی گف باز نمیشه و شات داد گفتم سرچ کن بهونه و...اورد بازم گیر داده بود ک تل بفرس منم چون شمارشو داشتم بدون اینکه آیدی و شماره بخوام خودم فرستادم(چون فامیل خیلی نزدیکه هم من شمارشو دارم اونم داره مال منو و نمیدونم از کجا آورده چون این خط ک شمارشو داره بیشتر واسه دوستامه ک خواهر اینم یکی از همون دوستامه)

یه جوری گفت این شماره و خط خودته ک انگار قبلا نداشته😶ده بار تشکر کرد و گل فرستاد😐😂الانم هی داره مطلب طنز می‌فرسته و متاسفانه پیام دادنش شروع شد

کلا رابطه خوبی داریم چه دختر و چه پسر ولی خیلی دوس ندارم باهاشون چت و اینا کنم

به نظرتون این منظوری داره

یه جوریه رفتارش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره دیگه شک داری

به نظرت اگه این پیام دادنش رو ادامه داد دیلیت نزنم ضایع نی🥴اصلا دوس ندارم باهاش چت کنم

2728