2737
2734
عنوان

استرس سقط جنین

758 بازدید | 6 پست

خانوما من باردارم و شیش هفته و چهار روزم،بعد چهارسال باردارشدم...اول گفتم بزار ازمایش بدم بعد خیالم راحته،بعدش گفتم بزارببینم خارج رحمی نباشه بعد بااسترس اینک داخل رحمه پوچ نباشه...پنج هفته جنین رو دیدن گفت بزار ببین قلبش تشکیل میشه یانه،حالام تو شیش هفته و دوروز خدا بخاد قلبش تشکیل شده و  ضربانش۱۲۲بود دکتر گف نرمال اما بااین وجود تموم وجودم استرسه ک خدایی نکرده زبونم لال ی وقت رشدش متوقف نشه،ی وقت سقط نشه ی وقت مشکلی پیش نیاد.......تموم فکرم اینه میام نی نی سایتم ازبس میبینم این چیزارو بدتر کرده حالمو امشب دردام یکم کم شدن و بهترم هی نگرانم نکنه چیزیش شده روزا ک کلا ویار و حال بد دارم شبا یکم خوبم ک اونم باترسه...توروخدا دلداریم بدین بگین چقد احتمالش هس بمونه برام...بزا لکه بینی دکتر استراحت مطلق داد اما مجبورم کار سبک کنم امروز یکم زیاد کار کردم لکه و درد ندارم اما چون علاعمم کمه میترسم چیزبش شده باشه لطفا ی چیزی بگین اروم بگیرم و استرسم تموم شههههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دختررر چرا انقدر استرس داری همه علائم از اول نمیزنن بیرون که بزار یه چند وقت بگذره .بعدشم یکم مثبت اندیش باش تو با این همه استرس بدتر به نی نی ما فشار 

میاری ....تازه مامان نی نی اگر میبینی نی نی سایت داره نی نی رو اذیت میکنه با حرفا بیا بیرون تا زایمان....ما نمی‌خواهیم نی نی اذیت شهههه☹

سعی کن استراحت کنی اصلا تمیز کاری و اینا نکن

رو تخت بخواب اگه تخت نداری رو مبل سه نفره که وقتی میخوای بلند شی بهت فشار نیاد

گردو بخور مغز های پسته بادام رو بخور خام بخور مزه دار ها رو نخور 

از توالت فرنگی استفاده کن

اگر آمپولی دارویی چیزی داری مرتب استفاده کن

همش گرمی یا همش سردی نخور یه گرمی و یه سردی باهم بخور

هویج،ماهی،زعفران،چای طعم دار کلا ادویه بجز نمک و زردچوبه چیزی نخور.

از اینترنت هم کمتر استفاده کن

به سلامت زایمان می کنی استرس ممنون انرژی مثبت به خودت بده به روزایی که بچت به دنیا می یاد فکر کن و کلی استراحت کن چون بیاد تا چندماه استراحتی در کار نیست