2737
2734
شوهرم میگه دلم میخااد مثبت بشه خودمم دوس دارم یه دختر ۵ساله دارم انشالله هرچ خیری همون بشه ممنونم عز ...

انشاالله مثبته عزیزم 

برای منم اول اینقدر کمرنگ بود فقط خودم میدیدم. کم کم پررنگ شد 

5 اردیبهشت 1401، 23رمضان بی بی چکم هاله کمرنگ انداخت. خدایا شکرت بابت عیدی قشنگت.      8 اردیبهشت 1401جواب آزمایشم مثبت شد با بتای 123.  ولی متأسفانه سقط شد 😔.            40 روز بعدش دوباره فهمیدم باردارم. 14 تیر صدای قلبشو شنیدم 😍😍خدایا مواظب تو راهیم باش ♥️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله مثبته عزیزم  برای منم اول اینقدر کمرنگ بود فقط خودم میدیدم. کم کم پررنگ شد

فدات گلم ولی خانواده شوهرم قبولشون نیست پیششون زندگی میکنیم اگ با اونا باشع میگن هیچ بچه نیارین خدا میدونه چ میگن

فدات گلم ولی خانواده شوهرم قبولشون نیست پیششون زندگی میکنیم اگ با اونا باشع میگن هیچ بچه نیارین خدا ...

انشاالله اگه باردار بودي تا چن مدت بهشون نگو. بعدم بگو خدا خواسته 

چی میتونن بگن، دیگه 2تا بچه لازمه به نظرم 

5 اردیبهشت 1401، 23رمضان بی بی چکم هاله کمرنگ انداخت. خدایا شکرت بابت عیدی قشنگت.      8 اردیبهشت 1401جواب آزمایشم مثبت شد با بتای 123.  ولی متأسفانه سقط شد 😔.            40 روز بعدش دوباره فهمیدم باردارم. 14 تیر صدای قلبشو شنیدم 😍😍خدایا مواظب تو راهیم باش ♥️ 
2731