2726
سلام من یه دخت 6 ساله دارم و خودم هم از نظر اعتقادی مقید هستم نماز وروزم ترک نمیشه حجابم هم مانتو و مقنعه هستش وبه حجاب و محرم ونامحرم خیلی معتقدم ولی بگم از این فاطمه کوماندو ها خوشم نمی یاد با اینکه دو تا خواهر خیلی نازنین دارم که از نعمت های بزرگی هستند که خدا بهم داده ولی بعضی وقتها خیلی احساس تنهائی می کنم خیلی دلم می خواد چند تا دوست خیلی خوب هم تیپه خودم داشته باشم البته اینو قبول ندارم هر کس بی حجابه ادم بدیه همین حالا یه دوست دارم خیلی خیلی ادم نازنینیه ولی از نظر حجابی یه مقدار راحته با اینکه خیلی دوستش دارم ولی احساس می کنم نمی تونیم خیلی با هم راحت باشیم چون روی خیلی مسائل با هم بنیادی اختلاف نظر داریم مثلا اگه با هم بریم مانتو بخریم نه من می تونم به اون کمک کنم نه اون به من حتی این موضوع احساس می کنم به دخترم هم که هنوز به سنی نرسیده که بتونه مسائل رو درک کنه داره تضاد ایجاد می کنه و اذیتش می کنه کسی هست که مثل من باشه بتونیم به هم کمک کنیم؟
تا زنده هستم شکست نخورده ام
جالبه که دخترداییم هم الان خیلی شبیه مامانشه
و ازون جالبتر اینکه تو یه شهری زندگی میکردن که اکثر مردمش بازن
کسى که از چیزى میترسد، از آن فرار مى کند و کسی که از خدا مى ترسد به سویش مى رود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پانیذ جون منم مثل شما بچه ندارم ولی مشکل شما رو دارم بهترین دوستام از نظر حجاب خیلی راحتن حتی جلوی همسرم نمیدونم چیکار کنم واقعا ازارم میده این مثاله دوست ندارم خانوادگی رفت و امد داشته باشیم مجبورم همیشه تنها برم \یششون یا وقتی دعوتشون کنم که همسریم نباشه البته همسرم هم خیلی مقیده نمیخوام اذیت بشه وقتی میریم خونشون همسرم به خاطر سرو وضع خانم خونه معذبه ولی خدایی دوستام خیلی گلن ولی خوب از نظر لباس راحتن ههه
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
گلم من خودم توی یک همچین وضعیتی بزرگ شدم . مامانم شدیدا مقید بود اما بقیه دور و بریها نه. مامانم چون خودش دوگانه رفتار نمی کرد و شرایطی را هم فراهم نمی کرد که من به گناه بیافتم الان منم مقیدم با اینکه دور و بریهام نیستند. اونا هم یاد گرفتن که با هم مسالمت آمیز زندگی کنیم. نه من اسرار می کنم اونا مثل من شن نه اونا می خوان من دست از افکارم بردارم. خودت هر چی باشی خالصانه دختر گلت هم همونطور می شه.
خدایا کمک کن اول ایرادهای خودمو ببینم
امیدم خدا من هم مثل شما گرچه خیلی حجابم کامل نیست
فکر کنم باید اونایی که مدل ما هستن یه کلوب بزنن که با هم راحت صحبت کنن
کسى که از چیزى میترسد، از آن فرار مى کند و کسی که از خدا مى ترسد به سویش مى رود.
ماریا جون من فکر میکنم اوضاع زمونه عوض شده
مثلا همین فارسی وان فیلماش صحنه نداره ولی فیلنامه هاش طوریه که بتدریج عقیده رو ضعیف میکنه
آسمانی جونم ... ما با همین شرایط 10-12 سال خارج از ایران بودیم و اونجا هم چیزی تغییر نکرد. در مورد فارسی وان هم من که کلا توی خونمون قدقنه، کاملا هم بعدا برای دخترم شفاف می گم که اینا در شان هیچ کس نیست نگاه کنه.
خدایا کمک کن اول ایرادهای خودمو ببینم
منم موافقم اسمانی جون البته بگم من به همه جور تفکری احترام میزارم به نظرم اول باید خودتو درست کنی تا جامعه درست بشه
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
2706