2737
2734
عنوان

رضایت از زندگی مشترک

455 بازدید | 38 پست

خداوکیلی کسی هست خیلی وقت باشه ازدواج کرده باشه مثلا بچه هم داشته باشه با وجود تمام سختی ها از زندگی مشترک راضی باشه؟؟؟از بس همه از خیانت یا بددهنی و کتک و چه میدونی اینطور چیزا گفتن آدم دلش نمیخواد ازدواج کنه.درسته اینا خلقیات خیلی بده ولی راهی نیست قبل ازدواج فهمید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
بنظرم باید از قبل دختر پسر باهم دوست باشن که همو بشناسن و مشکلی پیش نیاد

خیلیا بودن دوست بودن ولی ازدواجشون ب طلاق ختم شد

پاندا وقتی یه پاندای دیگه رو بغل میکنه دیگه ولش نمیکنه تا بیان زورکی جداشون کنن‌...♡ مثل پانداها باشیم ...❤️

راضیم. خیلی سختی و مشکلات داشتم هنوزم یخورده دارم ولی کلا آدمی ام ک اصلا سخت گیر نیستم نسبت ب هیچ چیزی. ۲۱سالمه ۳ سال عقد بودیم دوساله عروسی کردیم ی بچه ۸ ماهه دارم. هر سختی هم باشه هیچ وقت اعتراضی ندارم همیشه به همه چی راضی ام😁

۶ ساله ازدواج کردم مشکلم فقط بچمه که دوس دارم سریع بزرگتر بشه همش بهم چسبیده اس 🙄

‏یه سکوتی هم هست که مال بعد از شنیدن یه سری از حرفاییه که نباید می‌شنیدی حس عجیبیه بیرونش سکوته ولی از درونت هی صدای شکستن میاد   مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن...که در شریعت ما غیر از این گناهی نیست!
2706