2737
2734

سلام 

من اگه سیکلم رو ۳۰ روزه حساب کنم حدودا ۱۷ روزه عقب انداختم 

تو همون اولای ۱۷ روز یعنی موقع پریودیم من زیر دلم درد شروع به درد کرد ولی مثلا تو تایم ۵ دقیقه بعد ول میکنه دوباره شاید ۳.۴ روز دیگه دوباره زیر دلم درد میگیره

و دقیقا عادت بدنیم اینجوریه که تا زیر دلم درد میگیره یعنی تا یک ساعت بعدش پریود میشم ولی این سری اینجوری نبودم درد میگیره و ول میکنه 

حتی موقع ای ک درد میگیره من نوار میزارم ولی خبری نیست

امروز هم پیاده روی داشتم کمرم مثل موقع پریودی درد گرفت که نفسم در نمیومد

بنظرتون چرا پریود نمیشم 

فکر نمیکنم عفونت داشته باشم چون ن بویی هست نه ترشحی

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بارداری خب شاید؟ بی بی چک بزن 

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ🌻
بارداری خب شاید؟ بی بی چک بزن 

باداری بدون علایم؟

راستش همسرمم مشکل اسپرم داره 

دکتر گفته طبیعی نمیشه 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باداری بدون علایم؟ راستش همسرمم مشکل اسپرم داره  دکتر گفته طبیعی نمیشه

اره خیلیا بدون علائم هستن. خیلیا هم با آز اسپرم بد همسرشون باردار شدن. 

شما فردا یه بی بی چک بزن.  اگر مثبت شد که مبارکه.  اگر نه،  برو به گرمی خوردن تا بیاد.  😅 

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ🌻
2728
اره خیلیا بدون علائم هستن. خیلیا هم با آز اسپرم بد همسرشون باردار شدن.  شما فردا یه بی بی چک ب ...

مرسی عزیز دلم