2726

من اینجا خیلی دیدم که میگن وظیفه ی خانوماس ظرف بشورن و ...

میخوام بدونم واقعا مردای خانوادتون هیچ کاری تو مهمونیاتون نمیکنن؟!چرا؟ اعتراض نمیکنید؟ 

چرا شما انجام میدید؟ چرا مسئولیت بهشون نمیدید؟

اینو بیار اونو بیار فقط

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

نهایت تو سفره جمع کردن کمک کنن😶

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پذیرایی 

اگر فرداش خونه باشه شستن ظرف ها 

خرید قبلش 

شستن میوه ها 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2728

پریشب ب شوهرت خواهرم گفتم شامتو خوردی نوش جونت لااقل ضرفتو بر دار همه حمله کردن ک کار تو هست و فلان

تو مهمونی ها معمولا تو سفره برای آوردن غذا و چیدنش،کمک میکنن

البته ن همه جا

کاربرخانم هستم برای دردودل و مشورت اینجام[شروع رژیم:۱۲مهر تا ۲۶ اسفند ]الهی به امید تو
پذیرایی  اگر فرداش خونه باشه شستن ظرف ها  خرید قبلش  شستن میوه ها

برا منم + جارو کشیدن خونه

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️

همین که تو این گرونی مایحتاج مهمونی رو فراهم میکنن دمشون گرم .

همسر من فقط ظرف میوه رو میچرخونه یا تو ابکش کردن برنج کمک میکنه😀

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
2706